GündemManşet

Deneyimli haber spikeri Yusuf Doğmiş artık Gezin Tur’da…

yusuf -dogmis1

_ayracŞişli Mecidiyeköy’de bulunan Gezin Tur’da diksiyon ve güzel konuşma eğitimleri başlıyor. Bu kapsamda pek çok önemli isimle anlaşan Gezin Tur, kadrosuna deneyimli haber spikeri ve sunucusu Yusuf Doğmiş’i de kattı.

_ayrac

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

2000’li yıllarda Kanal 7’de televizyonculuk kariyerine başlayan Yusuf Doğmiş, ilk radyo deneyimine Kosova Türk Radyosu’nda başladı. Aynı radyoda haber sunuculuğu da yapan Doğmiş, 2008 yılında Beyaz TV’de editörlük görevini üstlendi. Deneyimli sunucu Yusuf Doğmiş, sırasıyla Beyaz TV, Tek Rumeli TV, Türk TV, Kanal 60, Çiftçi TV, Show TV, Star TV’de ara haber ve ana haber sunuculuğu yaptı. Tüm bunların yanı sıra diksiyon ve güzel konuşma eğitmenliği yapan Doğmiş bundan böyle deneyimleri ve birikimlerini Gezin Tur kursiyerleriyle paylaşacak.

DOĞMİŞ; “İYİ KARİYER, GÜZEL KONUŞMAKLA BAŞLAR”

Özel diksiyon ve etkili konuşma eğitimi hakkında Sarıyer Gazetesi’ne bilgi veren Yusuf Doğmiş, “Dilimizi doğru, güzel ve etkili konuşarak ayrıcalık belgesi kazanacağız. Konuşmanızla, ses tonunuzla, kelimelerinizi doğru seçip yerinde kullanmanızla, doğru telaffuz edebilmenizle iş ve özel hayatınızda farklı bir konuma geleceksiniz. Diksiyon, etkili ve güzel konuşma eğitimiyle iletişimde fark yaratabilirsiniz.” diye konuştu.

SERPİL YILDIRIM; “KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ”

gezin-tur2

Gezin Tur Genel Müdürü Serpil Yıldırım da güzel ve etkili konuşmanın önemine dikkat çekerek, bu konuda alınacak eğitimin faydalarını sıraladı. Genel Müdür Serpil Yıldırım bilgi ve birikimleri ile sektörde fark oluşturacaklarını belirterek, “Bu güzel vizyon ve misyon ile bilgimiz artmıştır. Kazandığımız tecrübe ile daha iyi ve kaliteli hizmete vermeye hazırız’’ şeklinde konuştu.

Adres : Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Seyfi Demirsoy Apt. No: 18 K:3 D:8

Mecidiyeköy – Şişli- İstanbul
Telefon : 0212 266 63 70
Telefon : 0212 266 63 71
Fax : 0212 266 63 72
Cep : 0535 109 02 32

gezin-tur1  gezin-tur3(1)

yusufdogmis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir