GündemManşet

BAŞKAN GENÇ OKULLARI GEZMEYE DEVAM EDİYOR

Firuzan-Kemal-lisesi (5)

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve Sarıyer genelinde eğitim veren okullara hizmet götüren “Gelecek Benim, Ben Geleceğim” projesi kapsamında, Bahçeköy’de yer alan Firuzan Kemal Demironaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, düzenli olarak yaptığı okul ziyaretlerine Firuzan Kemal Demironaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile devam ederken, okul aile birliği ve eğitimcilerle buluştu.

Çorum Mecitözü Belediye Başkanı Ünal Yavuz’unda katıldığı ziyaret, konferans salonunda öğrencilerle yapılan karşılıklı fikir alış verişi ve sohbetle devam etti.

Firuzan-Kemal-lisesi (4)

Okul Müdürü Ramazan Ayaz: Eğitim sevdalısı bir Belediye Başkanımız olduğu için çok şanslıyız

Okul ihtiyaçlarının çekinilmeden söylenebilindiği ve taleplerin en iyi şekilde yerine getirildiğini söyleyen Firuzan Kemal Demironaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ramazan Ayaz; “Yapıcı ve olumlu tavırları, cansiperane ve samimi uğraşlarıyla yanımızda olan Başkan Şükrü Genç ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Eğitim sevdalısı bir Belediye Başkanımız olduğu için çok şanslıyız.” diye konuştu.

Firuzan-Kemal-lisesi (2)

Hüseyin Coşkun, “Gelecek benim ben geleceğim” projesini anlattı

Konferansta söz alan Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, gelecek benim projesi hakkında bilgi verdi. Okulun eksikliklerinin giderildigini söyleyen Coşkun; “Bunlarla yetinmeyeceğiz. Bundan sonrası için de ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Firuzan-Kemal-lisesi (1)
Başkan Genç: Biz hiçbir siyasi endişe yaşamadan sizler için mücadele veriyoruz

Sosyal beklentileri yerine getirirken eğitimi ihmal edemeyiz. Diyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç;Ben çok şanslıyım ki toplantilarda sizler de bulunuyorsunuz, öğretmenleriniz de bulunuyor. Paydaşların iyi organize olması gerekir. Sizler ve bizler herzaman konuşmalı ve biraraya gelmeliyiz. Sadece Sarıyer değil, Anadolu’nun birçok bölgesindeki okullara da hizmet ulaştırmaya çalışıyoruz. Yaşamda kendinizi güncellemelisiniz. diye konuştu. Öğrenci ve öğretmenlerin minibüs azlığı konusundaki taleplerine istinaden; “Sizi gerekirse metroya kadar ulaştırırız yeterki siz sanattan, kültürden ve sosyal hayattan kopmayın” dedi.

Öğretmen ve öğrencilerin taleplerini dile getirdiği toplantıda Başkan Genç ve çalışma arkadaşlarına okula yaptıkları hizmetlerden dolayı birer teşekkür plaketi takdim edildi.

Firuzan-Kemal-lisesi (3)

Müdür ve öğretmenlerden türkü ziyafeti

Konferans salonundaki söyleşinin ardından okul aile birliği üyeleri tarafından hazırlanan ikramlar için öğretmenler odasına geçen katılımcıları güzel bir sürpriz bekliyordu. Okul müdürü Ramazan Ayaz’ın çaldığı bağlamaya sesiyle renk katan öğretmenlere Başkan Genç de eşlik etti.

Firuzan Kemal Demironaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretine Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Bahçeköy Merkez Mahalle Muhtarı Ayşe Çoban ve Sarıyer Belediyesi Birim Müdürleri de katıldı.

firuzan-kemal-lisesi-firuzan-kemal-lisesi--firuzan-kemal-lisesi-2

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler