GündemManşet

1 Kasım öncesi Sarıyer siyaseti ısındı! AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Sarıyer’deki derneklere bayram ziyareti yaptı!

akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (4)_ayrac

AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve bir grup partiliyle birlikte ilçe genelinde dernek ziyaretleri yaptı. Yaklaşık 20 derneği ziyaret eden AK Partililer; dernek başkanları, yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelerek hem bayramlaştı, hem de yaklaşan 1 Kasım seçimlerinde destek istedi. Pek çoğu kahvehane olarak kullanılan dernek lokallerinde, ilk kez bir bakan gören vatandaşlar ziyaretten oldukça memnun kaldı.

_ayrac

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve ekibi, 1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarını yoğunlaştırdı. Eski Başkan Hüseyin Özdemir döneminde partiye küstürülen grupları yeniden partiye kazandırmak için yoğun bir çalışma yürüten Bayraktar, özellikle bugüne kadar ulaşılmadık kesimlere ulaşmaya önem veriyor. AK Parti’nin Sarıyer’deki seçim çalışmalarına ise bizzat AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır öncülük ediyor. Bozkır, Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve partililerle birlikte Sarıyer’de pek çok derneği ve mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyor.

AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA HEYECANI

Kurban Bayramı nedeniyle AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma törenine çok sayıda partili katıldı. Ferahevler’deki bayramlaşmaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Belli, Milletvekili Adayı Ömer Faruk Aydemir, Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı , AK Parti Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Yasemin Bay ve bir çok belediye meclis üyesi katıldı.

KAHVEHANE’DE BİR BAKAN

Kurban Bayramı dolayısıyla AK Partililer, ilçe genelindeki bazı derneklere de bayramlaşma ziyaretleri gerçekleştirdiler. Bazılarına Ak Partili AB Bakanı Volkan Bozkır’ın da katıldığı dernek ziyaretlerinde renkli görüntüler yaşandı. Kahvehane olarak da kullanılan bazı derneklerin lokalinde gerçekleşen ziyarette, vatandaşlar bir bakanla ilk kez karşılaştıklarını söyleyerek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Cemil Özbalta ve Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı‘nın da katıldığı ziyaretlerde, dernek başkanları, yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelindi. AB Bakanı Bozkır’ın da bulunduğu ziyaretlerde, dernek yöneticileri ve vatandaşlar programa yoğun ilgi gösterdi.

DERNEKLERİ TEK TEK ZİYARET ETTİLER

İstinye’deki İspirliler Derneği’nde yapılan sabah kahvaltısı sonrasında başlayan ziyaretler; Yeniköy Bağlar’daki Yaygın Söğüt Derneği, Samsun Ladik Aşağı Gölyazı Köyü Derneği, İstinye’deki Rize Elmalı Derneği, Yemişler Derneği, Reşitpaşa’daki Günlüce Köyü Derneği, FSM’deki Taşbayır Köyü Derneği, Sivas Doğanşar Derneği ile sürdü. Sarıyer’deki ziyaretlerden sonra Ayazağa’ya geçen partililer, Sinoplular, Trabzonlular, Gümüşhaneliler, Ordulular, Giresun Eynesil Dernekleri başta olmak üzere pek çok derneği ziyaret etti. Dernek ziyaretleri sırasında vatandaşlarla hem bayramlaşan hem de sorunlarını dinleyen Ak Partililer, aynı zaman da yaklaşan 1 Kasım seçimlerinde kendilerine destek verilmesini istediler.

rumelifeneri1

akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (17)

akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (10)akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (19) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (18)   akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (15)  akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (9) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (8) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (13) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (12) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (7) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (6) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (11)  akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (5) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (3) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (2) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir