GündemManşet

AKP Sarıyer İlçe Yöneticisi İkbal Gürpınar’dan çarpıcı açıklamalar!

 ikbal-gurpinar7

_ayracAK Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve ünlü sunucu İkbal Gürpınar, Akit’e yaptığı açıklamada Fethullah Gülen’in öldürüldüğünü ve yerine ona benzer birisinin klonlanıp geçirildiğine inandığını söyledi.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

AK Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve sunucu İkbal Gürpınar, ilginç açıklamalarda bulundu. Daha önce kocasıyla yaşadığı aile içi şiddet ve boşanma davalarıyla gündeme gelen Gürpınar, Samanyolu Televizyonu’nda ve Türkçe Olimpiyatları’nda bir dönem sunuculuk yapmıştı.

GÜLEN’İ ÖLDÜRÜLÜP YERİNE BİRİNİ KLONLADILAR

Yeni Akit gazetesinden Mehmet Özmen’e konuşan İkbal Gürpınar, “Fethullah Gülen’le hiç karşılaşmanız oldu mu? Sizce Fethullah Gülen kimdir?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Hayır kendisi ile hiç karşılaşmadım. Fethullah Gülen’in öldürülüp yerine benzerinin klonlandığını düşünüyorum. Çünkü Amerika böyle bir teknolojik güce sahip. İnsanlar geçmişte böylesine aşkla bağlandıkları birinin şimdilerde böyle işler yapabileceğine inanmıyor. Açıkçası ben de öyle düşünüyorum. Dolayısıyla böyle bir şey olabileceğini düşünüyorum.”

EN AZ 4 TRİLYON TOPLUYORDUM

Cemaat’e yönelik yaptığı her toplantıda trilyonların toplanmasını sağladığını iddia eden Gürpınar, “Şimdi bana ‘ekmek yediğin yere laf söyleme‘ şeklinde yorumlar geliyor. Ben onlardan kazandığımın çok daha fazlasını kendilerine yardım olarak geri iade ettim. Her toplantı da 3 trilyon para topluyordum. Anadolu yakasında bir restorantta yapılıyordu toplantılar. Genellikle zengin iş adamları ve eşleri geliyordu.” ifadelerini kullandı.

BABAMI TEHDİT ETTİLER

Babasının tehditle gazeteye abone yapıldığını iddia eden Gürpınar şöyle devam etti: “Bakın ben size Babamın bana anlattığı bir meseleyi aktarmak istiyorum. 17 aralık öncesi Zaman Gazetesi aboneliğini iptal ettirdiği zaman, iş yerine Vergi Dairesi’nden bir adam gelip ‘Neden aboneliğinizi sonlandırdınız? Bak biz sizi kontrole gelmiyoruz, sizi hiç sıkmıyoruz. Tekrar Zaman aboneliğine devam edin’ deyip üstü kapalı tehdit ettiler. Sonrasında kıramayacağı kişiler devreye girip yeniden abone yaptırmışlar. Bu kez 17 Aralık sonrası yine aboneliği iptal ettirdiğinde Kırıkkale’deki ağabey olan bir pastanenin sahibi “Hocam, iptal ettirmek şöyle dursun,daha çok abone olmalı,destek vermelisin” demiş. Babam ise ,artık yaşlandığını,gazetelerin hepsini okuma fırsatı olmadığını söyleyip reddetmiş. Görüyorsunuz şu yaptıklarını değil mi?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir