GündemManşet

Vay provakatör vay! AKİT TV’nin Sarıyer’de olay çıkartan muhabiri Taha Emre Özdemir, kendisini eleştirenlere ana avrat düz gitti!

taha emre ozturk1

_ayrac

ÖZEL HABER/ HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

_ayrac

Sarıyer Meydanı’ndaki 10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni sırasında Anıtkabir maketi önündeki vatandaşlara, “Siz Atatürk’e mi inanıyorsunuz yoksa Hz. Peygambere mi” diye sorarak herkesi çileden çıkaran ve kışkırtıcı konuşmalarıyla büyük tepki çeken AKİT TV muhabiri Taha Emre Özdemir, sosyal medya hesabı üzerinden Sarıyerliler’e bir kez daha hakaret etti. 31 yaşındaki Adanalı Muhabir Taha Emre Özdemir’in, 10 Kasım’daki kışkırtıcı tavırlarından dolayı Sarıyer halkından özür dileyeceği yerde işi yeni bir hakarete götürmesi “pişkinliğe bak” dedirtti.

SARIYERLİLERİ KOMPLE PROVOKATÖR İLAN ETTİ

akit-taha-emre-ozturk1 (3)

Sözde gazeteci Özdemir, sosyal medya hesabı üzerinden “Bu Sarıyerliler komple provokatör” diyerek paylaşım yaparken, Sarıyer’deki rezaletinden dolayı kendisini eleştiren kişilere de ağza alınmayacak küfürler savurdu. Akitçi Özdemir’in kendisini eleştirenlere bel altı küfürler saydırması ve doğrudan ana avrat düz gitmesi dikkat çekti. Özdemir’in sosyal medyadaki paylaşımlarını okuyanlar, böylesi bir seviyesizliğe belki de ilk kez tanık oldu.

DÜN GECEKİ SON MESAJI; “BİRAZDAN SALDIRACAKLAR”

foto4

Bugüne kadar gittiği pek çok haberde insanları provoke etmekle suçlanan ve yediği dayaklarla ünlenen Akit TV muhabirinin, dün gece yaptığı son paylaşımda ise “Arkadaşlar namussuzlar TV’ye geldi… Saldıracaklar birazdan” diyerek yeni bir baskının duyurusunu yapması dikkat çekti. Söz konusu baskını kimlerin neden yaptığı bilinmezken, bu son paylaşımdan sonra Özdemir’in neler yaşandığı ise öğrenilemedi.

İşte 10 Kasım’daki tahrik edici yayınıyla Sarıyer’de büyük tepki çeken Akit TV muhabiri Taha Emre Özdemir’in ağzından bal damladığı (!) o mesajları; Affınıza sığınarak aynen yayınlıyoruz…

_ayrac

akit-taha-emre-ozturk11 (10)

_ayrac

sariyer-akit-taha-emre-ozturk1 (5)

_ayrac

sariyer1-akit-taha-emre-ozturk1 (1)

_ayrac

sariyer-akit-taha-emre-ozturk1 (1)

_ayrac

sariyer-akit-taha-emre-ozturk1 (2)

_ayrac

sariyer-akit-taha-emre-ozturk1 (6)

_ayrac

10-kasim-akit2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir