GündemManşet

Ali Yazıcı’dan 75 öğrenciye “AKBİL” jesti!

ali-yazici-akbil2

_ayrac

Mahallesindeki sorunlara çözüm üretmesi ve sıra dışı hizmetleriyle tanınan Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, bu kez de 75 öğrenciye Akbil jesti yaptı. Yazıcı, kendi maaşını öğrenciler için harcayarak  kişi başı 15’er TL’lik Akbil doldurdu. Aileler ve öğrenciler muhtarın jestinden oldukça memnun…

_ayrac

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, yeni projeler üretmeye ve öğrencilere sahip çıkmaya devam ediyor. Yazıcı bu kez de mahallesindeki okullarda okuyan ve maddi durumu yetersiz 75 öğrenciye Akbil doldurdu. Bugüne kadar mahallesindeki dar gelirli vatandaşlara yüzlerce kışlık elbise ve kıyafet dağıtan Yazıcı, hayırseverlerin desteğiyle engelliler için de çok sayıda tekerlekli sandalye hediye etmişti.

AKBİL JESTİ AİLELERİ SEVİNDİRDİ

Büyükdere Muhtarı Yazıcı’nın öğrencilere Akbil jesti yapması başta veliler olmak üzere öğrenciler ve okul yönetimini de sevindirdi. Öğrencilere sahip çıkılmasından memnun olan veliler, Muhtar Yazıcı’yı teşekkür yağmuruna tuttu.

Öğrenciler ve ailelerinden gelen teşekkürden dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten Muhtar Yazıcı, Sarıyer Gazetesi‘ne şöyle konuştu; “Muhtar olarak kendi imkanlarımız ölçüsünde insanlara yardımcı olmaya ve onlara sahip çıkmaya devam ediyoruz. Öğrencilerimiz bizim için çok değerli, bu yüzden onlara çam sakızı çoban armağanı bir katkımız olduysa ne mutlu bize. Bundan sonra da çok güzel hizmetler üretmeye devam edeceğiz.”

aliyazici-3

ali-yazici-akbil1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir