GündemManşet

Sarıyerli ülkücüler esnafın kabusu olan gelişi güzel araç çekme olayına el attı! Esnaftan toplanan imzalar yetkililere teslim edildi

Sarıyer Ülkü Ocakları Başkanı Burak Karagülle, esnafın korkulu rüyası haline gelen araç çekme olayını Sarıyer kamuoyunun gündemine taşıdı.

***

ülküocakları3

***

Sarıyer Ülkü Ocakları, Sarıyer esnafının korkulu rüyası haline gelen gelişi güzel araç çekimi sorununa el attı. Sorunun çözümü için harekete geçen Sarıyer Ülkü Ocakları esnafın şikayetini ilgili makamlara iletmek için imza kampanyası başlattı. Ülkü Ocakları Başkanı Burak Karagülle, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ile birlikte Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin’i makamında ziyaret ederek esnaftan toplanan imzaları ilk elden teslim etti.

KARAGÜLLE; “ESNAFIMIZIN SORUNLARINA KAYITSIZ KALAMAYIZ”

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Sarıyer Ülkü Ocakları Başkanı Burak Karagülle;“Bizler Sarıyer aşığı ülkücüler olarak esnafımızın sorununa duyarsız kalmayarak imza kampanyası başlattık. Topladığımız imzaları kaymakamlığımıza verdik. Sorunun takipçisi olacağız. Esnafımız ile birlikte yürüyeceğiz’ diye konuştu.

ülküocakları4

ülküocakları

ülküocakları2

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu