GündemManşet

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’dan Sarıyer’e sessiz ziyaret! İSPARK’a ait İstinye Koyu’ndaki Tekne Parkı inceledi!

murat-hazinedar-istinyeteknepark

***

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde İstinye Koyu’na gelerek İSPARK’a ait Tekne Park Limanı’nı gezdi, incelemelerde bulundu.  Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar’a bu ziyareti sırasında İTÜ İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Su ve Deniz Bilimleri ve Teknolojileri Müdürü Prof. Dr. M. Sedat Kabdaşlı da eşlik etti. İstinye Tekne Park’ı inceleyen ikili ziyaretleri sırasında yetkililerden bilgiler aldı. Bir süre limanda kalan ve tekne parkı inceleyen ikili daha sonra buradaki tekne sahipleriyle de sohbet etti. Karşılarında Beşiktaş Belediye Başkanı’nı gören Sarıyerli tekne sahipleri de şaşkınlıklarını gizleyemedi, Başkan Hazinedar ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

İSPARK, KURUÇEŞME VE BEBEK’E TEKNEPARK YAPACAK

murat-hazinedar12

Sarıyer Gazetesi’nin edindiği bilgilere göre Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, önümüzdeki günlerde kendi bölgesinde kalan Bebek ve Kuruçeşme’de de yapılacak yeni Tekne Park Projesi için,, İstinye Tekne Park örneğini yerinde görmek istedi. Kendi ilçe sınırlarında yapılan iki tekne park için, projenin hayata geçirildiği İstinye örneğini incelemek isteyen Hazinedar’ın, projeyi bizzat yerinde görerek teknik bilgi almak istediği ifade edildi.

***

besiktas-belediyesi-murathazinedar-ozlem-servet1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir