GündemManşet

BEŞİKTAŞ’I SARSACAK GERÇEKLERİ BUGÜN BELGELERİYLE AÇIKLIYORUZ!

murat-hazinedar1

BEŞİKTAŞ’IN KONUŞTUĞU OLAYA EL KOYDUK!

Sarıyer’in komşu ilçesi Beşiktaş’ta şu sıralar ilginç bir konu gündemde… İlçeyi sarsan ve sosyal medyada paylaşılan bazı bilgi ve belgelere göre CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kısa süre önce milyonlarca dolarlık gayrimenkul satın aldı. CHP’li Çetin Soysal, Bilgesolyumruk ve Barikat1919 (Ali İzzet Oral) başta olmak üzere pek çok partilinin de sosyal medyada yaptıkları paylaşımlara göre Beşiktaş Belediye Başkanı Hazinedar kısa sürede müthiş bir servetin sahibi oldu.

SARİYERGAZETESİ.COM TÜM GERÇEKLERİ YARIN AÇIKLIYOR!

Peki bu iddialar ve konuşulanlar ne kadar doğru? Gerçekten Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar büyük bir servetin sahibi mi? Başkan ve eşi Özlem Hanım’ın üzerine kayıtlı gayrimenkuller neler? İşte SARIYER GAZETESİ olarak komşuda konuşulan tüm bu iddiaları ve havada uçuşan dedikoduları BELGELERİYLE araştırdık. Ortaya çok çarpıcı sonuçlar çıktı… Komşumuzdaki bilgi kirliliğine son verecek gerçekleri gün yüzüne çıkardık.

SARIYER GAZETESİ Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, tüm gerçekleri BUGÜN (18 HAZİRAN PERŞEMBE) açıklıyor! Beşiktaş, bugün SARIYER GAZETESİ’nin haberiyle sarsılacak! BİZİ TAKİP EDİN!

***

NOT: SARIYER GAZETESİ’nin yaptığı araştırma, sadece SARİYERGAZETESİ.COM’a özel resmi kaynaklardan yapılmış olup, yanlış bilgilendirme yada spekülasyonlara yer vermemek adına sosyal medyada dolaşan hiçbir dökümandan özellikle yararlanılmamıştır.

İŞTE O SERVET!

besiktas-belediyesi-murathazinedar-ozlem-servet1

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir