GündemManşet

BÜYÜKDERE’DE BU HAFTA SONU KERMES HEYECANI YAŞANACAK!

buyukdereguzellestirmedernegi (1)

_ayrac

Büyükdere Güzelleştirme Derneği bu hafta sonu (cumartesi-pazar) Çelik Gülersoy Parkı’nda kermes düzenliyor. Kermese bir çok ilçeden katılımın olacağı söyleyen Dernek Başkanı Fikret Yazıcı; “Bu hafta sonu Büyükderemiz çok renkli ve güzel bir kermese ev sahipliği yapacak. Tüm halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.

_ayrac

ÖZEL HABER/ MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

***

Büyükdere Güzelleştirme Derneği, bu hafta sonu (17-18 Ekim/cumartesi-pazar) renkli bir kermese ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Kermes öncesinde Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu‘yu ağırlayan Büyükdere Güzelleştirme Derneği Başkanı Fikret Yazıcı ve dernek yöneticileri Filiz Kayıkçı, Dilek Dereli ve İnci Odabaş bu hafta sonu düzenlenecek kermese herkesin davetli olduğunu söylüyor.

FİKRET YAZICI; “KERMESE İLGİ ÇOK BÜYÜK”

Yapacakları kermesle ilgili Sarıyer Gazetesi’nin sorularını yanıtlayan Büyükdere Güzelleştirme Derneği Başkanı Fikret Yazıcı; ”Bu kadar çok katılım isteğinin olacağını bilmiyorduk. Kendimize göre ufak bir organizasyon yapmak istedik ama derneğe adeta telefon yağdı herkes bir stant istedi. İnsanlarımız kermese yoğun ilgi gösterdi, katılımın da çok fazla olacağına inanıyorum” diye konuştu.

90’A YAKIN STANT TALEBİ VAR

İki gün boyunca sürecek olan kermes cumartesi sabah saat 10:00’da başlayacak ve gece 22:00’ye kadar devam edecek. Pazar günü de yine aynı şekilde sabah 10:00’dan gece 22:00’ye kadar devam edecek. Kermese katılan bir çok kuruluşun olduğu söyleyen Yazıcı, “Burada kermese katılacak bir çok kurum, gelirlerini sosyal yardımlara bağışlayacak. 90’a yakın stant talebinde bulunuldu, alanımız küçük ama bir şekilde bu zorluğun üstesinde geleceğiz ve keyifli bir hafta sonu geçireceğiz” şeklinde konuştu.

buyukdereguzellestirmedernegi (2)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu