GündemManşet

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Gökan Zeybek ile 45 dakika görüştü!

gokan-zeybek-istifaetti

ÖZEL ANALİZ/ SARIYER GAZETESİ

CHP İstanbul İl Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, bugün Ankara’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile baş başa görüştü. CHP Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü. CHP lideri Kılıçdaroğlu ile özel bir görüşme gerçekleştiren Zeybek, İl Başkanı olması halinde yapmak istediği çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

3 BÖLGEYE 3 AYRI SORUMLU

İstanbul İl Başkanı olması halinde gerçekleştirmek istedikleri projeleri anlatan Zeybek, İstanbul’daki 3 bölgede il başkanı önderliğinde 3 ayrı alt başkanlıklar kurulması gerektiğini anlattı. 3 bölgenin her birinde partinin önemli bir isminin başkanlık yapması ve bu isimlerin de İl Başkanına bağlı olması önerisini getiren Zeybek’in önerisi Kılıçdaroğlu’dan olumlu puan aldı. İstanbul’daki partinin bazı kanaat önderi isimlerle birlikte hareket etme sözü de verdiği öğrenilen Zeybek, hayli samimi geçen görüşmeden oldukça memnun ayrıldı.

Sarıyer Gazetesi’nin edindiği bilgilere göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul İl Başkanlığı için Gökan Zeybek ismine sıcak bakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir