GündemManşetManşet Altı

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz; “Saltanatı yıkacağız”

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

mehmet deniz 41 (2)

_ayrac

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Sarıyer’de parti içinde son dönemde yaşanan ve basına da yansıyan olaylarla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Deniz’in açıklaması şöyle;

_ayrac 

CHP Sarıyer’de, hem partimizde hem de diğer partilerde bugüne kadar görülmemiş olgunlukta, mahalle delege seçimlerini yapmaktayız. Üyelerimiz kendi özgür iradeleri ile sandıklara giderek oylarını kulanmış ve 24 mahallemizde ( bu mahalleler yüksek delege sayısı  olan büyük mahallelerdir) seçimler gerçekleştirilmiştir.

14 mahallemizde  delege seçimi ise, bu hafta sonu genel merkezimizin oluru ile gerçekleşecektir. Seçim  süresince, mahallelerde üyelerimizden gerekli desteği alamayan bazı arkadaşlar, ilçemize ve CHP’ li belediyemize ağaza alınmayacak ithamlarda bulunmaktadırlar.

İçinde bulunduğumuz kurumla ilgili bir sıkıntınız var ise, o kurumun yapısı içerisinde bu konuyu tartışabilirsiniz. Ancak kurumsal kimliğe hakaret ederek, özel istek ve taleplerinize karşılık bulamadığınız için, bu çatıya zarar verilirse, buna yasal yetkilerimizi kullanarak dur demekte, bizlerin en doğal hakkıdır.

Yoldaşlarımızla, yolumuza devam edeceğiz.

Biz iktidar olacağız, bunun için mücadele ediyoruz, bulunduğumuz ERK’ leride bunlar için kullanıyoruz. Bizim gibi düşünen yoldaşlarımızla, yolumuza devam edeceğiz. İnanmayanlar, inanamayanlar farklı

beklentiler içerisine girenler, demokrasiyi içine sindiremeyenler, partiyi kamuoyunda sosyal medyada tartışanlar, yolumuza taş koyamayacaktır.

Bu tür çalışma içerisinde olan üyelerimiz ve partimizin değişik kademelerinde görev alan arkadaşlarımız  yanlış yoldasınız, vakit kaybetmeden bu yollardan dönün.

Her üyemizin delege çalışması yapma hakkı vardır.

CHP Sarıyer’ de 7.786 üyemiz var. Üyelerden her biri hangi mevki ve konumda olursa olsun delege seçimlerine yönelik çalışma yapmak en doğal haklarıdır.

Birinci Saltanatı da yıkacağız.

Ülkemizin ve Sarıyer’ in çok önemli sorunları var iken 7 haziran seçimlerini içselleştiremeyen, halkın tercihini hiçe sayan, diktatör özentilerinin mensup olduğu bir parti ve cumhurbaşkanı var iken, size tavsiyem odur ki; bütün bu olumsuz tartışmaları bırakarak, 1 Kasım seçimlerine endekslenin.

Unutmayın’ ki  1 Kasım bizim tarihimizde’ de saltanatın kaldırılış yıl dönümüdür. Bu diktatör saltanatta 1 kasımda yıkılacaktır.

CHP Sarıyer’deki gibi TÜRKİYE’ de iktidar olacaktır.

Bizler hiçbir zaman partiyi yönetme arzusu içerisinde olmadık, amacımız hep ülkeyi yönetmek olmuştur. Sarıyer’de karşılık bulmuş çalışmaları ülke geneline yayma çabası içerisindeyiz. Her üyeyi

bu düşünceye davet ediyorum.

Saygılarımla…

Mehmet Deniz /CHP Sarıyer İlçe Başkanı

sukru-genc-sariyer-belediyesi1

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler