GündemManşet

CHP İlçe Yöneticisi Raşit Güner’in oğlu trafik kazası geçirdi!

_ayracCHP Sarıyer İlçe Yöneticisi Raşit Güner‘in oğlu Eren Güner Yeniköy’de motosikletiyle  geçirdiği trafik kazasında yaralandı. Şişli Etfal Hastanesi Beyin Cerrahi Bölümü’nde 48 saat boyunca uyutulan Eren, gözleri açınca ailesi büyük bir sevinç yaşadı.

_ayrac

rasitguner

ÖZEL HABER / SARIYER GAZETESİ 

Sarıyer Yeniköy’de bir banka aracı, akşam saatlerinde ters yöne girerek o sırada karşı yönden motosikletiyle gelmekte olan Eren Güner’e çarptı. Kazanın etkisiyle yere savrulan ve kafa kısmından yaralanan talihsiz genç, hemen Şişli Etfal Hastanesi’ne kaldırıldı. Beyin Cerrahi Bölümüne alınan Eren Güner yapılan ilk müdahalelerin ardından 48 saat boyunca uyutuldu. Bu zor zamanlarında ailesi ve sevenleri Eren Güner’i biran olsun yalnız bırakmadı. Doktorların yaptığı müdahaleler sonucunda Eren Güner tedaviye olumlu yanıt verdi ve bu sabah gözlerini açtı.

Bilinci açıldıktan sonra oğluna kavuşan CHP Sarıyer İlçe Yöneticisi Raşit Güner sosyal medya hesabından “Allah ilk göz ağrımı bağışladı. Allah bütün hastalara kaza geçirenlere şifa versin 48 saat nasıl geçti. Allah bilir. Oğluma şimdi kavuştum çok şükür Allah’ıma” yorumunda bulundu.

Sarıyer Gazetesi olarak Eren Güner’e acil şifalar diler, tüm yakınlarına ve ailesine geçmiş olsun diyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir