GündemManşet

CHP ve AK Parti’nin ağır topları Sarıyer’i sevdiler!

sencer-ayata1 (2)

_ayrac

1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala AK Parti ve CHP’nin etkili isimleri Sarıyer’i mesken tutmaya başladı. Bugüne kadar ilçeye gelen pek çok milletvekilinin yanı sıra iki partinin kilit isimleri de seçim çalışmalarına bizzat katılıyor.

_ayrac

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SENCER AYATA EV ZİYARETİNDE

Seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer’e gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Sencer Ayata, CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve partililerle birlikte Cumhuriyet Mahallesi’nde ev ziyareti gerçekleştirdi. Çok sayıda mahallelinin de katıldığı ziyarette Ayata, seçimlerde vatandaşlardan partisine destek istedi. AKP’nin ülkeyi terör belasına bulaştırdığına ve uçuruma sürüklediğine dikkat çeken Ayata, bu yüzden 1 Kasım’da CHP’nin mutlaka iktidar olması gerektiğini ifade etti.

HAYATİ YAZICI GECE GEÇ SAATLERE KADAR SOHBET ETTİ

Öte yandan AK Partili Eski Bakan Hayati Yazıcı da Sarıyer’de partililerle bir araya geldi. Sarıyer’in değişik semtlerinde esnaf ve mahalle gezileri yapan Yazıcı, bu kez de partililerle geçe geç saatlere kadar çay sohbeti yaptı. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve parti yöneticilerinin de katıldığı çay sohbetinde konuşan Yazıcı, ülkedeki istikrarın devam etmesi için AK Parti iktidarının mutlaka sürmesi gerektiğini vurguladı.

sencer-ayata1 (1) hayati-yazici1 (3) hayati-yazici1 (2)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir