GündemManşet Altı

CHP’lilerden iktidar yürüyüşü

sukrugenc1

7 Haziran seçimlerine sayılı günler kala Sarıyer sokakları iyice hareketlendi. CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından Merkez Mahallesi’nde gerçekleştirilen iktidar yürüyüşüne yüzlerce partili katıldı. CHP’liler, Şehit Mithat Yılmaz Caddesi boyunca ellerinde Türk Bayrağı ve parti bayraklarıyla yürüdüler. CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ile Mustafa Sarıgül’ün de katıldığı  yürüyüşte, CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ev sahipliği yaptı.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve partililer saat 17:00’da İDO İskelesi önünde toplandı. Bayrak sallayıp, şarkılar söyleyerek 2. Bölge milletvekili adaylarını bekleyen partililer, yoldan geçen araçlardaki vatandaşlara el sallayıp selam verdi. Otobüs, dolmuş ve özel araçlardaki vatandaşlarda CHP’lilere karşı sevgi gösterisinde bulundu.

SEZGİN TANRIKULU VE SARIGÜL DE KATILDI

chp1 (2)

Bir süre sonra CHP İstanbul İl Başkanlığı’na ait seçim otobüsüyle buluşma yerine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adayı Sezgin Tanrıkulu ve Mustafa Sarıgül ile diğer adaylar, kendilerini bekleyenlerle birlikte kalabalık bir grup halinde cadde boyu yürüyüşe geçti. Yürüyüşe Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de eşlik etti.

“Alkışlıyoruz” sloganları arasında iktidara doğru ilerleyen CHP’lilerin bir saate yakın süren yürüyüşü, Şehit Mithat Yılmaz Caddesi’nde geniş kitleleri saran bir heyecan yarattı. CHP sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, “Bu yürüyüşün daha geniş kapsamlısını 8 Haziran’da yapacağız” dedi.

SARIGÜL BÜYÜKDERE’DE ESNAFI GEZDİ

CHP’nin yürüyüşüne CHP Sarıyer milletvekili adaylarının yanısıra, belediye başkan yardımcıları, ve belediye meclis üyeleri de katıldı. Öte yandan Sarıgül ve bazı adaylar yürüyüş sonrasında Büyükdere’de esnaf ziyareti yaparak seçimlerde partilerine destek istedi.

chp-sariyer1 (1)

chp-sariyer1 (3)chp-sariyer1 (2)chp1 (1)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu