GündemManşet

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram namazını Emirgan’da kıldı, Tarabya Polis Karakolu’ndaki polislerle bayramlaştı!

BAYRAM NAMAZINI EMİRGAN HAMİD-İ EVVEL CAMİİ'NDE KILAN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, CAMİYE OĞLU BİLAL ERDOĞAN VE TORUNLARIYLA GELDİ. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE AYNI CAMİİDE NAMAZ KILAN TRABZONSPOR KULUBÜ BAŞKANI İBRAHİM HACIOSMANOĞLU DA ÇIKIŞTA ERDOĞAN İLE BAYRAMLAŞTI. (İSMAİL COŞKUN/İSTANBUL-İHA)

_ayrac

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Emirgan Camiisi’nde kıldı, daha sonra Tarabya Karakolu’na gelerek burada görevli polislerle bayramlaştı. Vatandaşlar Erdoğan’a yoğun ilgi gösterdi.

_ayrac

tarabya-tayyip-erdogan1 (4)

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını halk arasında Emirgan Camisi olarak bilinen Hamid-i Evvel Camii’nde kıldı. Erdoğan, sabah saatlerinde Huber Köşkü’nden çıkarak Emirgan Hamid-i Evvel Camisi’ne geldi. Burada bayram namazını kılan Erdoğan’a, oğlu Bilal Erdoğan, torunları Ömer Tayyip ve Ali Tahir Erdoğan ile İçişleri Bakanı Selami Altınok, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu ve Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da eşlik etti.

Namaz sonrasında vatandaşlarla bayramlaşan Erdoğan,  gündeme ilişkin konularda gazetecilere açıklamalarda bulundu.

TARABYA’DAKİ POLİSLERLE BAYRAMLAŞTI 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayram namazını kıldıktan sonra Tarabya'daki Şehit Kemal Aykut Genç Polis Merkezi'ni ziyaret ederek polislerle bayramlaştı. (Cumhurbaşkanlığı /Yasin Bülbül - Anadolu Ajansı)Cumhurbaşkanı Erdoğan, Emirgan’dan ayrıldıktan sonra bu kez de Tarabya’daki Şehit Kemal Aykut Genç Polis Merkezi’ne geldi. Polis merkezinde yaklaşık yarım saat duran Cumhurbaşkanı Erdoğan burada polis memurlarıyla bayramlaştı. Polis merkezi çıkışında polislerle de tek tek tokalaşan Erdoğan’a İçişleri Bakanı Selami Altınok ve İstanbul Valisi Vasip Şahin, İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı da eşlik etti. Erdoğan, polis memurlarıyla karakol önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

YOLDAKİ VATANDAŞLARLA DA BAYRAMLAŞTI

Polis merkezi önünde vatandaşlarla da bayramlaşan Erdoğan, Tarabya Köşkü’ne ilerlediği sırada yolda durarak tekrar vatandaşlarla bayramlaştı. Bu sırada yol üzerinde çiçek dükkanı sahibi bir kadın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir buket çiçek vererek ederek bayramını kutladı. Erdoğan vatandaşlarla da bayramlaştıktan sonra Tarabya Köşkü’ne geldi.

tarabya-tayyip-erdogan1 (8)    tarabya-tayyip-erdogan1 (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir