GündemManşet

Demet Akalın ve Sinan Akçıl’dan dev konser

demet-akalin1 (1)

Pop müziğin sevilen isimleri Sinan Akçıl ve Demet Akalın, Sarıyer Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserinde sahne aldı. Çıkarttıkları albümlerle 2015 yazına damga vuran iki ünlü ismi ilk kez bir sahnede buluşturan İstinye Tersane alanında ki konserde, Sarıyerliler izdiham yarattı.

Akalın’a pırlantalı plaket

“Pırlanta” adını verdiği albümünde Sinan Akçıl imzasını taşıyan Ders Olsun şarkısı ile sahneye çıkan Akalın, gerek şarkıları ve gerekse dans şovları ile binlerce Sarıyerliyi büyüledi.  Konuk sanatçı olarak katıldığı konserde yeni albümünün yanı sıra eski albümlerinden de şarkı seslendiren sanatçı, kendi konserine geç kaldığını söylediği Sinan Akçıl’a takılmadan edemedi. Akalın’a yılın sanatçısı yazan ve üzerinde pırlanta bulunan plaketi veren Sinan Akçıl, yeni albümünde ki Vazgeçilmezimsin şarkısını Demet Akalın ile birlikte söyledi.

Arda Turan’a tam destek

Barcelona’ya transfer olan Arda Turan için sahneye Barcelona forması ile çıkan Sinan Akçıl, kendisini dinlemeye gelen hayranlarına müzik ziyafeti yaşattı. Saatler öncesinde alanı dolduran binlerce Sarıyerli, dillerden dillere dolaşan aşk şarkılarını seslendiren Akçıl’a vokal yaptı. Kendisini Sarıyerli hayranları ile buluşturan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i sahneye davet eden Akçıl, Başkan Genç’in ricasını kıramayak konserini yarım saat uzattı. Başkan Genç, büyük beğeni toplayan konserde sahne alan Akalın ve Akçıl’a teşekkür ederek, çiçek verdi.

demet-akalin1 (2) demet-akalin1 (3) demet-akalin1 (4) demet-akalin1 (5) demet-akalin1 (6) demet-akalin1 (7) demet-akalin1 (8) demet-akalin1 (9) demet-akalin1 (10) demet-akalin1 (11)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir