GündemManşet

Didem Engin’den “teşekkür” ziyareti!

didem engin1

Ön seçimde tam 112 milletvekili aday adayı arasından 4. sırada çıkan ve meclise girmesine kesin gözüyle bakılan Didem Engin, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na “teşekkür” ziyareti yaptı.

 ***

Sarıyer Yenimahalle’de oturan Didem Engin, 58 numarayla girdiği ön seçimde toplamda 13 bin 822 oy alarak İstanbul 2. Bölge’de listeye 4. olarak girmişti. 4 kontenjanla birlikte 8. sıradan milletvekili adayı olması beklenen ve meclise girmesine kesin gözüyle bakılan Engin, ön seçimde kendisine verilen destek nedeniyle partililere teşekkür etti. Akşam saatlerinde Büyükdere’deki CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na gelen Engin, İlçe Başkanı Mehmet Deniz’le birlikte bir toplantı düzenledi.

PARTİLİLERE BİRLİK MESAJLARI VERDİ

Partililere ön seçimdeki katkılarından dolayı teşekkür eden Engin; “Ön seçimde oylarıyla bana destek olan ve güven duyan parti üyelerimize, beni meclis’e göndermek için gece gündüz demeden emek veren tüm yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Bu güvene layık olmak için var gücümle çalışacağım” diye konuştu. CHP’nin iktidarı ele geçirmesi için hep birlikte mücadele etmek gerektiğini söyleyen Engin, toplantı sonrasında partililerden gelen tebrikleri kabul etti.

SARIYER GAZETESİ/ ÖZEL HABER

didemengin1-1

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler