GündemManşet

Emirgan’ın efsane muhtarı Baki Kızgınkaya’dan “öldü” söylentilerine cevap; “Ölmedim hayattayım. Allah’ın verdiği canı ancak Allah alır”

Baki- Sabriye -emirgan

***

Boğazın incisi Emirgan’da tam 25 yıl boyunca muhtarlık yapan ve sayısız hizmete imza atan efsane muhtar Baki Kızgınkaya, şu sıralar mahallede yayılan “Çok hasta, öldü” şeklindeki dedikodulara 6 yıldır yaşadığı Balıkesir’den cevap verdi.

***

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ / HABER MERKEZİ

baki-kizginkaya5

Emirgan’ın sembolü haline gelen, taktığı papyonuyla ünlenen ve Sarıyer’de herkesin sevgisini kazanan Muhtar Baki Kızgınkaya, kendisi hakkında ortalıkta dolaşan çirkin söylentilere sosyal medya üzerinden paylaştığı bir mesajla açıklık getirdi. Eşi Sabriye Hanım, oğlu Cahit ile birlikte Balıkesir’in Akçay ilçesindeki evinde yaşayan ve kısa sürede ilçede herkesin yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim haline gelen Muhtar Kızgınkaya; “Ölmedim, hayattayım” diye konuştu.

İŞTE GÖNÜL İNSANI EFSANE MUHTAR’IN “O” MESAJI!

“Sevgili saygılı dostlarım, ailemle beraber yaşamıma devam ediyorum. Her nedendir bilinmez Emirgan’da benim hakkımda benim çok kötü hasta olduğum ve öldüğüm söyleniyormuş. Ben hayattayım, yaşıyorum. Allah’ın verdiği canı ancak Allah alır. 3-5 tane kendini bilmez insanların konuşmalarıyla insanlar ölmez. GERÇEK SEVENLERİME VE DOSTLARIMA KUCAK DOLUSU SEVGİLER, SAYGILAR.

Baki KIZGINKAYA

 

piyango-sariyer11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir