GündemManşet

Gökan Zeybek istifasının gerekçesini Sarıyer Gazetesi’ne açıkladı ve uyardı; “İstifa ettim ama AKP’liler kesinlikle sevinmesin”

gokan-zeybek-istifaetti

***

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, belediye başkan yardımcılığından istifa etmesinden sonra Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’yu arayarak gerekçesini açıkladı.

***

KİMSE BU OLAYIN ARKASINDA BİR ŞEY ARAMASIN

SARIYER GAZETESİ’ne konuşan Zeybek şunları söyledi;

“İstifa kararı benim verdiğim kişisel bir karar. Kimse bu olayın arkasında, yanında, sağında ya da solunda bir şey aramasın. Ben başkan yardımcılığımdan ayrılıyorum fakat partideki görevlerim devam edecek. Yine grup başkan vekilliğim, meclis üyeliğim ve komisyonlardaki görevim devam edecek. Ancak sadece Sarıyer Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden ayrılıyorum. Önümüzde bir erken seçim atmosferi var. Ankara’da siyasetin şekillenme süreci devam ediyor. CHP’de siyaset hareketleniyor, kongre ya da yeni yapılanmalar söz konusu. Bakarsınız 60 gün sonra farklı bir siyasi hesabım olabilir. Ben bugün de yarın da belediyedeki arkadaşlarımızla ve partililerimizle birlikte çalışmalar yapmaya devam edeceğim. Sadece başkan yardımcılığı görevimden ayrılarak kendime biraz zaman ve yeni çalışmalarım için alan açmak istedim. Ben istifa ettim diye AKP’liler sevinmesin”

gokan-zeybek2-1

gokan-zeybek-istifaediyor1-1

2 yorumlar

  1. sayın başkan çok dogru bir karar verdi partiye belediyeye verdiyi zararı gördu partili olmayan kendi seçmenini yok sayan kişilerle hareket eti

  2. Sarıyer de 1 teknik başkanlığı nı da reva göremeyenler
    bir daha ki seçimde Sarıyer i ancak rüyaların da görür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir