GündemManşet

Hamdi Akdağ’ın oğlu, Ali Müfit Gürtuna’nın kızı Asude’yle evleniyor!

ali mufit gürtuna1

_ayrac

Sarıyer’de sürpriz düğün. Sarıyer siyasetinin tanınan isimlerinden Eski Meclis Üyesi Hamdi Akdağ, oğlu Mert’i İstanbul Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna’nın kızı Asudeyle evlendiriyor. Düğün 13 Eylül Pazar günü saat 13.00’te Baltalimanı PORTAXE’de yapılacak.

_ayrac

YİNE İLK KEZ GENEL YAYIN YÖNETMENİMİZ BEKİR BATU AÇIKLIYOR

Sarıyer sürpriz bir düğüne hazırlanıyor. Sarıyer’in tanınan siyasetçilerinden Hamdi Akdağ’ın oğlu Mert ile İstanbul Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna’nın kızı Asude dünya evine giriyor. Düğün 13 Eylül Pazar Günü Baltalimanı PORTEX’te… Sınırlı sayıda kişiye dağıtılan davetiyede çocukların aileleri Reyhan- Ali Müfit Gürtuna çifti ile Birsen- Hamdi Akdağ çifti şu mesajı paylaştı; “Gürtuna ve Akdağ aileleri olarak Asude ve Mert’in düğün törenlerinde bizimle olup mutluluğumuzu paylaşmanızdan onur duyarız”

ASUDE HENÜZ 28 YAŞINDA, 4.500 VİLLALIK PROJEYİ YÖNETİYOR

ASUDE GURTUNA

1998-2004 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Ali Müfit Gürtuna’nın kızı Ayşe Asude Gürtuna henüz 28 yaşında olmasına rağmen milyar dolarlık dev bir emlak projesini yürütüyor. Yeditepe Üniversitesi mezunu Asude, emlak dünyasında tanınan bir isim. Babasının kurduğu Fara Gayrimenkul Yatırım Finansal Danışmanlık adlı şirkette yöneticilik yapan Gürtuna, geçen yıl lansmanını bizzat kendisinin yaptığı Yalova’daki ASUDE HAYAT isimli projeyle tam 4 bin 500 adet villayı satışa çıkarmıştı.

DAMADIN AİLESİ RESTORAN İŞLETMECİSİ

HAMDİ AKDAG

Öte yandan Gürtuna’nın dünürü Hamdi Akdağ ise bir dönem ANAP’ta siyaset yapmış ardından da AKP’ye geçerek Sarıyer Belediye Meclisi’nde bir dönem belediye meclis üyeliği yapmıştı. Hamdi Akdağ halen Yeniköy Kalender’de bulunan Kalender Restoran‘ın işletmeciliğini yapıyor.

İŞTE SARIYER GAZETESİ’NİN ULAŞTIĞI “O” DAVETİYE 

davetiye11

 

YASAL UYARI: Özel haberlerimiz kaynak kullanılsa dahi aynı gün içinde SARIYER’deki hiçbir basın kuruluşu yada internet sitesi tarafından yayınlanamaz. Özel haberimizi ertesi gün yayınlayacak basın kuruluşları ise gazetemizi kaynak göstermek zorundadır. Bu uyarıyı dikkate almayan internet siteleri yada basın kuruluşları, her türlü hukuki yaptırımı peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir