GündemManşet

Muhtar Hüseyin Sarıuçak ölümden döndü!

hüseyin (1)

_ayracSarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı ve Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak bugün (salı) akşam saatlerinde Uskumruköy’de ablasının evine giderken yolda trafik kazası geçirdi. İSKİ’nin açık bıraktığı çukura düşen Sarıuçak ölümden döndü…

_ayrac

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

İSKİ’nin su borusu patladığı için onarım yaptığı Uskumruköy yolunda gerekli önlemleri almaması yüzünden oluşan çukura arabasıyla düşen Sarıuçak ölümden döndü. Arabasında maddi hasar meydana gelen ve aracının lastikleri parçalanan Sarıuçak, aynı kazada 4 aracın da çukura düştüğünü söyledi.

4 ARAÇ ÇUKURA DÜŞTÜK

Sarıyer Gazetesi’ni arayarak yaşadığı olayı sıcağı sıcağına anlatan Hüseyin Sarıuçak: ”İSKİ bugün bu yolda su borusu patladığı için çalışma yapmış ancak hiç bir önlem almadan yolu öylece bırakmış.Yolda büyük bir çukur var, 4 tane araç peş peşe çukura düştü. Benim aracımda da maddi hasar meydana geldi, lastikler patladı ve aracımın çeşitli yerlerinde hasarlar oluştu. Yetkilerin bu vurdum duymazlığına diyecek bir laf bulamıyorum. İSKİ’nin sorumsuzluğu yüzünden buradaki insanlar ve ben çok büyük bir şekilde mağdur olduk. Biran önce bu rezalete birilerinin dur demesi gerekiyor” diye konuştu.

ismail-hacisuleymanoglu-vefat-etti1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir