GündemManşet Altı

İftar sofrası Ayazağa’da

ayazaga1

Sarıyer Belediyesi tarafından kurulan iftar sofrasının bu akşamki adresi Ayazağa’da oldu. Çok sayıda vatandaşın bir araya geldiği iftar sofrasında Ramazan Ayı’nın manevi huzuru yürekleri birleştirdi. Ayazağalılar tarafından sevgiyle karşılanan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, masalarda yerlerini alan vatandaşları tek tek selamladı.

Bolluğun bereketin sofralarda arttığı Ramazan Ayı’nda Hoca Ahmet Kaya’nın duasının ardından oruçlarını açan vatandaşlar bir arada olmanın mutluluğunu yaşadılar. Ayazağa Muhtarı Mustafa Karaman yaptığı konuşmada ‘’Bizleri aynı sofrada buluşturan başkanımıza ve belediyemize teşekkür ederim’’ dedi.

Sizlerle Daha Büyük Bir Aile Olduk

Ramazan Ayı’nın insanlığa huzur getirmesini dileyerek konuşmasına başlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ‘’Tuttuğunuz oruçlarınız yaradan katında kabul görsün. Birlik ve beraberliğiniz yaşam için çok önemli. Paylaşma sadece mübarek ayda değil her zaman olması gerekiyor. Ayazağa, Maslak ve Huzur Mahallesi’nin Sarıyer’e katılmasıyla daha büyük bir aile olduk. Sofranızı paylaştığınız için teşekkür ederim’’ diye konuştu.

İftar yemeğine, Başkan Yardımcısı Mustafa Tok, Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, meclis üyeleri, birim müdürleri ve çok sayıda Ayazağalı vatandaş katıldı.

ayazaga3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir