GündemManşet

İLKNUR ARI; “SİVASLILAR BU ÜLKENİN ÇİMENTOSUDUR”

İlknur Ari- sivaslilar 1 (4)

***

Sivaslılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Sarıyer Şubesi Başkanı İlknur Arı‘nın öncülüğünde Ferahevler’de düzenlenen ve yüzlerce kişinin katıldığı gecede, 7 Haziran genel seçimlerde AK Parti’ye destek mesajları verildi.

***

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

Sarıyer’in önemli derneklerden Sivaslılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Sarıyer Şubesi, geçtiğimiz günlerde Ferahevler’de bir gece düzenledi. Yüzlerce kişinin katıldığı geceye, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda AK Partili önemli isim katıldı.

İlknur Ari- sivaslilar 1 (1)

Sivaslılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Sarıyer Şubesi’nin öncülüğünde yapılan geceye; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve 2. Bölge Milletvekili adayı Ekrem Erdem, AK Parti Sivas Milletvekili Ali Turan, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Nurettin Çelik, İlçe Belediye Meclis Üyeleri, Sarıyer siyasetinin saygın isimlerinden Salih Güzel, Eski İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

İLKNUR ARI; “BİZ SİVASLILAR BU ÜLKENİN ÇİMENTOSUYUZ”

İlknur Ari- sivaslilar 1 (2)

Hemşehrileri Ekrem Erdem’e destek amacını da taşıyan gecenin açılış konuşması yapan Sivaslılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Sarıyer Şube Başkanı İlknur Arı şunları söyledi; ” Bizler ülkesini seven, memleketine hizmet eden, yapılan hizmetleri ve gelişimi gördüğünde de takdir etmesini bilen ülkesine milletine gönülden bağlı insanlarız. Biz Sivaslılar bu ülkenin çimentosuyuz. 17-25 Aralık darbe girişimlerini protesto etmek için derneğimiz 2014 yılı Ocak ayında Türkiye’de bir ilk olan Milli İradeye Saygı Gecesini gerçekleştirmiş ve ülkesine, milletine hizmet edenin her zaman yanında olduğunu  göstermiştir. Ayrıca Avrupa’dan destek için gelen 500 araçlık konvoyu da  misafir etmiştir”

ARI; “BİZ SİVASLILAR HEP MÜCADELECİ OLDUK”

İlknur Ari- sivaslilar 1 (3)

Sivaslılar’ın mücadeleci ruhlu olduğunu ve haklı olduğuna inandıkları davalarında mücadele etmekten asla çekinmediğini belirten Arı; “Ülkesine hizmet edeceğine inanan Ak Parti’ye destek vermek için buradayız. Söz konusu olan vatan, millet sevgisi, vatanın bütünlüğü olduğunda birlik ve beraberliğimizin çok daha önemli olduğunun da bilincindeyiz. Yine partimizin yanındayız, üzerimize düşeni de yapmaya hazırız.  7 Haziranda gerçekleştirilecek olan genel seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, tüm katılımcı konuklarımıza şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sivaslı biri olarak İlknur hanım öncelikle kendi adına konuşmalı.Bizde Hırsızlara ,yolsuzlara destek verecek kadar mezhebimiz geniş değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu