GündemManşet Altı

İşadamı İbrahim Cevahir toprağa verildi!

ibrahim-cevahir1 (3)

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Cevahir Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Cevahir için cenaze töreni düzenlendi. Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden iş adamı İbrahim Cevahir ve avukat Münci İnci için Fatih Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Cuma namazının ardından düzenlenen cenaze törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Makedonya Cumhurbaşkanı Corge İvanov, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Milletvekili adayı Süleyman Soylu, eski Bakan ve milletvekili adayı Binali Yıldırım, eski Bakan Muammer Güler, AK Parti MKYK üyesi eski Bakan Hayati Yazıcı, eski Bakan Egemen Bağış, sanatçı Orhan Gencebay, Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, eski Başbakan Tansu Çiller ve eşi Özer Çiller, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, iş ve siyaset camiasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

ERDOĞAN HER İKİ TABUTA DA OMUZ VERDİ

ibrahim-cevahir1 (1)

Cuma namazından sonra her iki isim için de cenaze namazı kılındı. Helallik alınmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan her iki ismin tabutunu da cami çıkışına kadar taşıdı. İbrahim Cevahir’in cenazesi toprağa verilmek üzere Yeniköy Mezarlığı’na, Münci İnci’nin cenazesi ise Zincirlikuyu Mezarlığı’na götürüldü.

ibrahim-cevahir1 (2)

TÜRKİYE ACI HABERİ SARİYERGAZETESİ.COM’DAN ÖĞRENDİ

Ünlü iş adamı İbrahim Cevahir’inölüm haberini ilk kez SARİYERGAZETESİ.COM duyurdu. Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’nun özel haberi kısa sürede HÜRRİYET, CNN, NTV, HABERTÜRK, SABAH, İHA, CİHAN, DHA, MİLLİYET, AKŞAM, STAR, AA, SÖZCÜ, POSTA gibi çok sayıda basın kuruluşu tarafından okuyucularına ve izleyicilerine duyuruldu. Yaklaşık 5 bin internet sitesi de özel haberimizi sayfalarına taşıdı.

ibrahim-cevahir1 (4)

hayatinikaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir