GündemManşet

İstinyeliler akşam saatlerinde yaşanan garip hareketlilikten ve kimliği belirsiz kişilerce ateşlenen silahlardan rahatsız!

istinye

ÖZEL HABER/ HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer’in en gözde semtlerinden İstinye’de şu sıralar garip şeyler oluyor. Sarıyer Gazetesi‘ni arayan ve rahatsızlıklarını ileten çok sayıda vatandaş, mahallede özellikle akşam saatlerinde sürekli havaya ateş açıldığını ve semtte bugüne kadar hiç tanımadıkları tuhaf tipli insanların araçlarla sanki her an için olay çıkaracakmış gibi tur attıklarını söyledi.

VATANDAŞLAR; “SARIYER POLİSİ ÖNLEM ALSIN”

Gazetemize konuşan vatandaşlar rahatsızlıklarını şu sözlerle dile getirdiler; “Son günlerde mahallemizde garip bir hareketlilik var. Tuhaf görünümlü insanlar özellikle akşam saatlerinde mahallede araçlarla turluyor ve her an için kavga çıkaracak, vukuat yapacakmış gibi dolaşıyor. Bu insanların niyetlerinin ve amaçlarının ne olduğunu bilmiyoruz. Bazen de yüksek sesle müzik açarak insanları tedirgin ediyorlar. Ayrıca son günlerde neredeyse her akşam mahallede gelişi güzel silahlar patlıyor. Burada yaşayan insanlar “Ne oluyoruz” diye korkmaya başladı. Can güvenliğimizden artık emin değiliz. Sarıyer polisinin semtimizdeki bu duruma el atmasını ve vatandaşlarımızı korkutan bu olaya kayıtsız kalmamasını istiyoruz. Sarıyer Kaymakamımız Sayın Gürsoy Osman Bilgin ve yeni atanan İlçe Emniyet Müdürümüz Ercan Çamırcı‘dan yardım istiyoruz. İstinye güzel bir semt, semtimizin hep aynı güzellikte kalmasını istiyoruz. Lütfen sesimizi ilgili makamlara duyurun”

acimadi copy

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler