GündemManşet

Büyükdere’de lotodan 4 milyon 761 bin lira kazanan talihli kim?

yetimoglu1

***

Büyükdereliler; Sayısal Loto’da 2 haftadır devreden lotoyu tek başına bilen ve tam 4 milyon 761 bin liranın sahibi olan şanslı kişinin peşine düştü. Kuponun yatırıldığı Yetimoğlu Kırtasiye‘nin sahibi İbrahim Yetimoğlu; “Milyoner bizi unutmazsa çok seviniriz” diyor.

***

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Milli Piyango’nun şans oyunlarından Sayısal Loto bu hafta Sarıyer Büyükdere’ye vurdu. 2 haftadır devreden lotoda bu haftaki şanslı rakamları (2-15-16-27-38-49) tek başına bilen bir talihli tam 4 milyon 761 bin liranın sahibi oldu. Şanslı milyoner kuponunu Büyükdere’deki Yetimoğlu Ticaret’ten yatırdı.

İBRAHİM YETİMOĞLU; “MİLYONER BİZİ DE SEVİNDİRSİN”

Şanslı bayi Yetimoğlu Ticaret’in sahibi İbrahim Yılmaz Yetimoğlu, piyangonun kendi bayisinden yatırılan kupona vurmasından dolayı oldukça mutlu. Daha önce de bir talihliye büyük ikramiye verdiklerini söyleyen Yetimoğlu Sarıyer Gazetesi’ne şunları söyledi; “Şanslı kişinin kim olduğunu bilmiyoruz. Bizden daha çok Sarıyer Belediyesi çalışanları oynuyor. Belediye bize çok yakın olduğu için genelde orada çalışanlar çok oynuyor. Ayrıca belediyeye emlak vergisi ödemeye gelenler de oynuyor. Bazı müşterilerimiz de düzenli olarak gelip bizden her hafta piyango oynuyor. Bu hafta bir müşterimiz 300 liralık oynadı belki ona vurmuş olabilir. Ancak büyük olasılıkla mahallemizden birisine vurdu. Çünkü bizde genelde bu bölgenin insanı oynuyor. Talihli milyonerden tek bir ricamız var. Bizi unutmazsa, bize destek olup jest yaparsa memnun oluruz. Belki bir ev jesti de yapabilir. Ama bu iş gönül işidir, umarım gönlü zengin ve eli bol birisine çıkmıştır. Güle güle harcasın, sağlıklı günlerde kullansın.”

sariyer-loto

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir