GündemManşet

Zekeriyaköy’ün “Medyatik sapığı” sanki yer yarıldı içine girdi!

sapik-zekeriyakoy-medyatik sapik1
_ayrac

İlk kez Sarıyer Gazetesi’nin ortaya çıkardığı Türkiye gündemine oturan “Medyatik Sapık”tan günlerdir haber yok. Sarıyer İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin “robot resimlerle” aradığı bıçaklı sapığın bir türlü izine rastlanamadı.

_ayrac

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer’in sosyetik semtlerinden Zekeriyaköy başta olmak üzere Uskumruköy, Demirciköy ve Kilyos civarındaki evlere musallat olan bıçaklı sapık polisin ve jandarmanın yaptığı tüm aramalara rağmen bir türlü yakalanamadı. Rastgele zillerini çaldığı evlere girmek isteyen ve kendisine engel olmak isteyen güvenlik görevlilerini bıçaklayan sapık, günlerdir robot resimlerle aranıyor. Zekeriyaköy ve civar mahallelerdeki halka açık bir çok noktaya robot resimleri asılan sapık, vatandaşların korkulu rüyası oldu. Henüz kimliği belirlenemeyen sapık; kahvehaneler, site girişleri ve mahallenin işlek noktalarına asılan robot resimlerle aranıyor. Sarıyer Gazetesi‘nde yayınlanan özel haberden sonra bölgeye giden çok sayıda televizyon muhabiri ve gazeteci vatandaşlarla konuşarak yaşadıkları korkuyu tüm Türkiye’ye duyurmuşlardı. Bölgede yaşayan vatandaşların bir numaralı gündem maddesi haline gelen bıçaklı sapık yüzünden, birçok lüks sitede güvenlik önlemleri arttırılmıştı.

Öte yandan Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya konuşan Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, söz konusu saldırganın henüz yakalanmadığını ancak bu konudaki çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.

SAPIK BİR AN ÖNCE YAKALANSIN!

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan vatandaşlar; “Sarıyer polisi ve jandarmasının bir an önce bu kişiyi yakalamasını istiyoruz. Vatandaşlar olarak büyük korku yaşıyoruz. Çocuklarımız başta olmak üzere herkes tedirgin. Bu sapık yakalanmadan bize huzur yok. Sarıyer Gazetesi aracılığıyla yetkililere sesleniyoruz. Sarıyer Kaymakamımız Sayın Gürsoy Osman Bilgin ve emniyet yetkililerinden yardım bekliyoruz” diye konuştular.

_ayrac

zekeriyakoy-sapik1psd

_ayrac

medyatiksapikzekeriyakoyde

_ayrac

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir