GündemManşet

Ne yazdıysak o! Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek resmen istifa etti!

gokan zeybek - baskan yardımcısı***

SARİYERGAZETESİ.COM’un “Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek bugün istifa edecek” haberi resmen gerçekleşti. Bugün belediyedeki makamına giden Zeybek, istifa dilekçesini verdi ve odasındaki özel eşyalarını almak için yarın yeniden belediyeye geleceğini söyleyerek binadan ayrıldı.

***

ÖZEL HABER/ SARİYERGAZETESİ.COM

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’nun, “Fen İşleri’nden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek bugün istifa edecek” diyerek yazdığı özel haber, artık resmen gerçekleşti. Deneyimli Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’in bugün resmen istifa ettiği ve istifa dilekçesini başkanlık makamına sunduğu öğrenildi.

ODASINDAKİ ÖZEL EŞYALARINI YARIN ALACAK

Bugün Çayırbaşı’da bulunan makamına gelen Zeybek, istifa ettiğini söyleyerek, makam sekreterlerine odasındaki özel eşyalarını almak üzere yarın tekrar geleceğini söyleyerek binadan ayrıldı. Zeybek’in binada fazla kalmadığı öğrenildi. Tecrübeli siyasetçi Gökan Zeybek’in bundan böyle yine CHP çatısı altında ve partisine zarar verecek bir davranışta bulunmadan çalışmalarına devam edeceği öğrenildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı iken ekibinde yer alan Mimar Gökan Zeybek’e parti içinde etkin bir görev verilmesi de bekleniyor.

SARİYERGAZETESİ.COM YAZDIYSA HEP DOĞRUDUR

Hatırlanacağı üzere dün gece saat 24.00’de Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’nun kaleme aldığı “istifa” haberi Sarıyer gündemine bomba gibi düşmüş, haberimiz adeta deprem etkisi yaratmıştı.  Sarıyer Belediyesi’nde görevli çalışanlar, meclis üyeleri ve pek çok kişi bu gelişmeyi sitemizi okuyarak öğrenmişlerdi. SARİYERGAZETESİ.COM’un haberinin doğruluğu gün içinde gelen istifa dilekçesiyle resmen kesinleşmiş, Sarıyer bir kez daha en sıcak bomba haberleri bizden öğrenmiş oldu.

Peki bundan sonra ne olacak, Sarıyer’de hangi gelişmeler yaşanacak? En doğru haberleri yine ilk kez SARİYERGAZETESİ.COM’dan okumaya devam edeceksiniz. Bizi takip edin!

gokan-zeybek-istifaediyor1-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir