GündemManşet

O İddialara yanıt verdi

Ünlü sunucu ve Ak Parti Sarıyer ilçe yöneticisi İkbal Gürpınar’ın iki yıl önce evlendiği Emre Ermiş’ten boşanacağı haberleri çok konuşulmuştu. İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Gürpınar’ın eşi Emre Ermiş’ten şiddet gördüğü gerekçesiyle korunma istediği öne sürülmüştü.

30590062

Ünlü sunucunun, evlendikleri günden itibaren psikolojik ve maddi şiddet gördüğü söylenirken dilekçedeki iddialara göre; Emre Ermiş, eşine iffetsizlik dahil birçok suçlama yöneltti.

Mahkeme, Emre Ermiş’in bir ay süreyle Zekeriyaköy’deki evden uzaklaştırılmasına ve 50 metreden fazla yaklaşmamasına karar verdiği haberleri gazetelerde yer almıştı.

30590063

BENİM EŞİME KİMSE EL KALDIRAMAZ

Bu sözler üzerine Söylemezsem Olmaz’ın ulaştığı  Emre Ermiş,ise “Biz de değil kadına, haksız yere hiç kimseye el kalkmaz kaldı ki, benim eşime el kaldırmak kimsenin hakkı değildir. Bizim aramızda bir evlilik sözleşmesi de var. Bu şiddet haberleri eşimle aramızın bozuk olduğu bir dönemde ortaya atılmış gerçeği yansıtmayan haberlerdir. Biz Ramazan ayında birlikte sahne aldık ve birlikte katıldığımız tv programları oldu, gerçekten arada bir şiddetli geçimsizlik durumu olsaydı birlikte sahne alır mıydık ” dedi.

ikbal-gurpinar-ve-emre-ermis-kimdir--5888420

 

KİMSEYLE KONUŞMAYACAĞIM

Ünlü sunucu yaşananların medyaya yansıması üzerine sosyal medya adresinden tüm  şu açıklamayı yapmıştı:

“Evliliğimizin bitiş nedeniyle ilgili hiçbir gazeteye açıklama yapmamama rağmen ,röportaj yapmışım gibi haber yapanlar olmuş. Sayısız TV kanalı aradı ana habere çıkmam için. Kesinlikle hiç kimseyle konuşmayacağım. Acımasız ve küstahça yapılan hakaret içeren tüm yorumları avukatıma ilettiğimi bildirir, “kınadığınız şey başınıza gelmeden ölümü tadamayacaksınız ” Hadis-i Şerif’ini hatırlatırım. Rabbim sabır versin bana”

www.hurriyet.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir