GündemManşet Altı

Özcan Deniz bakın ne yaptı?

ozcandeniz1

Deniz her zaman gittiği oto tamircisinde çalışan ustanın işsiz kaldığını öğrenince duygulandı. Oynadığı diziler ve sinema filmleriyle büyük bir servetin sahibi olan Deniz, geçtiğimiz ay apar topar ticarete adım atmıştı.Servetinin bir kısmı ile ticarete atılan Özcan Deniz , bununla da yetinmeyip ustayı dükkanlarına ortak etti.Yaptığı jestin duyulmaması için çaba sarf eden ünlü sanatçı alçak gönüllüğüyle takdirleri topladı.

Deniz her zaman gittiği oto tamircisinde çalışan ustanın işsiz kaldığını öğrenince duygulandı. Maslak Oto Sanayi’de 4 dükkanı kiralayıp 600 bin dolar veren sanatçı, işin başına ustayı geçirdi.Oynadığı diziler ve sinema filmleriyle büyük bir servetin sahibi olan Deniz, ticarete adım attı. Maslak Manhattan sitesinde oturan ünlü şarkıcı, lüks cipini tamir için götürdüğü Maslak Oto Sanayi’de dükkan açtı. Her zaman gittiği tamircide çalışan ustayla arkadaş olan ve sık sık bu ustanın yanına gidip sohbet eden Deniz, geçtiğimiz aylarda arabasının bakımı için yine aynı tamircinin yolunu tuttu. Gittiğinde orada çalışan ustanın işsiz kaldığını öğrenen Deniz, çok üzüldü.

USTAYI FİRMAYA ORTAK YAPTI

Maddi sıkıntı çeken ustayı hemen telefonla arayan şarkıcı, kendisine iş teklifinde bulundu. Daha sonra Maslak Oto Sanayi Sitesi’nde 4 dükkanı yan yana kiralayan Deniz, bunun karşılığında 600 bin dolar tutarındaki 1 yıllık kirayı ödedi. Araba bakım merkezinin başına sevdiği ustayı koyan Özcan Deniz, beklenmedik bir jest daha yaptı. Şarkıcı, firmanın yüzde 35’lik hissesini ustanın üzerine yaptı. Ticarete atılan ünlü şarkıcı, göstermiş oluğu bu duygusal tavrıyla da birçok ünlü isme örnek oldu.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler