GündemManşet

Paylaşım noktasına çirkin saldırı

Sarıyer Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından Sarıyer Merkez’e konulan ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yardımsever yurttaşlar tarafından giysi, oyuncak ve kitaplardan oluşan bağışların toplandığı Paylaşım Noktası, kendini bilmez kişi veya kişilerce saldırıya uğradı.

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından alınıp Sosyal İşler Müdürlüğü’ne teslim edilmek üzere toplanan ve tasnifi yapılan giysi, kitap ve oyuncakların toplandığı Paylaşım Noktasının, gördüğü tahribat nedeniyle tamire alındığı ve daha sonra aynı yere yerleştirileceği bildirildi.

635736942103765263

Oğuz Afacan’dan duyarlılık mesajı

Sarıyer Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Oğuz Afacan yaptığı açıklamada, Paylaşım Noktası’nın en kısa zamanda eski yerine konulacağını ve ihtiyaç sahibi vatandaşların toplanan ürünleri Çayırbaşı Mahallesi’nde bulunan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nden temin edebileceklerini bildirdi. Paylaşılmak üzere kabinlere konulan malzemelere zarar verici saldırıların yapılmasını kınayan Afacan, bunun yerine duyarlı vatandaşların gönüllerinden koparıp bıraktıkları eşyalara saygı göstermelerini istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir