GündemManşet Altı

Rintintin Köpek Evi açıldı

        kopek1
Türkiye’nin en lüks köpek otelini de bünyesinde barındıran Clup RinTinTin, kapılarını 21 Haziran Pazar günü Sarıyer’de köpek dostları ve sahipleri için açtı.

 

Açılış organizasyonu F&F Ajans Feza Fırat tarafından gerçekleştirilen Clup RinTinTin’i ünlü voleybolcu Bahar Toksoy, deneyimli eğitmenler Serkan Turhan ve Yeşer Sanatkar ile birlikte işletecek.

Pet sektöründe 4 yıldır faaliyet gösteren RinTinTin, yeni konsepti ile daha çok köpek sahibine hizmet vermeye hazırlanıyor. Sarıyer’deki yeni binasında faaliyete geçen Clup RinTinTin, deneyimli köpek eğitmenleri Serkan Turhan, Yeşer Sanatkar ve ünlü voleybolcu Bahar Toksoy tarafından işletilecek.

kopek2

Köpek bakımından, günlük kreş hizmetine, danışmanlıktan köpek ve köpek sahibi eğitimlerine kadar pek çok konuda köpek sahiplerinin ihtiyaçları için çözüm merkezi olan Clup RinTinTin, 6000 metrekarelik geniş bahçesinde bulunan oyun alanları ve köpek süitleri ile fark yaratıyor. Clup RinTinTin, köpek sahiplerine geliştirilmiş Ozon sistemi ile dezenfektasyon, yine yerlerde bulunan iyon kaplı pvc kaplamalarıyla sağlanan hijyenik ortam, otel ve günlük kreş için 7/24 servis imkanı sunuyor.

Clup RinTinTin köpeklerin konforu ve mutluluğu için özel tasarlanan konsepti ve geniş hizmet yelpazesiyle köpek sahiplerine avantajlarla dolu bir dünya sunuyor.

Açılış davetine ; Tuğba Özay, Korhan Abay, Neslihan Yargıcı, Feriha-Osman Göksu, Anta Toros, Arte Tahir, Emel Sözer, Aslı Saçar, Perihan Akı, Başak-Bülent Oral, Tunus Başkonsolosu Neyla Chebaanne ve ailesi, Uğur Batur, Seta Balcı, Ayşegül-İris Kayabay, İffet Gray, Murat Murathanoğlu, Süha Ölmez, Aslıhan Egemen, Sinan Zeren köpekleriyle katıldılar.

kopek3 kopek4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir