GündemManşet

Saadet Partisi Gençlik Kolları şehitlerimiz için anı duvarı hazırladı!

unnamed (1)

MERT CİN/ HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

_ayrac

Son günlerde gelen şehit haberleriyle sarsılan Türkiye’de bir çok STK ve parti örgütü sokaklara çıkıp teröre lanet yürüyüşü gerçekleştirdi. Saadet Partisi Sarıyer İlçe Gençlik Kolları da şehitlerimiz için Sarıyer Merkez’de anı duvarı kurdu. Partili gençler anı duvarı önünde yazılı açıklama yaptı.

_ayrac

İşte o açıklama;

“Ülkemizde meydana gelen terörist saldırıları bütün benliğimizle lanetliyoruz. Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.

Ülkemiz üzerinde çok kirli ve kanlı bir oyun oynandığı açıktır. Bu tehlikeli oyunun hedefi, bin yıl birlikte kardeş olarak yaşayan insanları birbirine düşman ederek ‘Büyük İsrail Projesini uygulamaya geçirmektir. Biz inanıyoruz ki, aziz milletimiz sahip olduğu tarihi tecrübe, basiret ve feraset ile her zaman olduğu gibi bu karanlık oyunu da yine boşa çıkaracaktır. Ve şu bilinmelidir ki, güvenlik güçlerimizin azmi, cesareti ve milletimizin kararlılığı karşısında hiçbir zaman karanlık emellerine ulaşamayacaklardır.”

unnamed (2)

Millet olarak terör belasına karşı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundayız. Ülkemiz içinde nefret tohumları ekerek kardeş kavgası çıkarmak isteyenlere karşı verilecek en güzel cevap, inancımız doğrultusunda kardeşliğimizi daha da pekiştirmek olacaktır.

Terör milli bir meseledir. Bu bakımdan en başta siyasiler olmak üzere herkes, bu hassas süreçte üslup ve yaklaşımına her zamankinden daha fazla özen göstermeli, bu hassas dönem kısır siyasi çekişmelerin malzemesi haline getirilmemelidir.

Bu temenni ile bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı diliyoruz. Cenab-ı Allah bu aziz milleti her türlü musibet ve felaketten korusun.

unnamed (3)unnamed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir