GündemManşet

Saadet’in kadın adayları; “Ülkemizin kurtuluşu için bize oy verin”

saadetpartisi2

***

 7 Haziran seçimlerine Büyük Birlik Partisi ile birlikte katılma kararı alan Saadet Partisi’nin, milletvekili adayları Sarıyer’deki çalışmalarını arttırdı. Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret eden 2. Bölge Kadın Milletvekili Adayları Pakize Yüzbaşıoğlu ve Fatma Nevin Gökçe, Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’yla ülke gündemini değerlendirdi. Saadetli kadınlar; “Ülkemizin kurtuluşu için insanlarımızdan oy istiyoruz, AK Parti ülkemizdeki tüm değerlere zarar veriyor” diye konuştular.

 *** 

Sarıyer’de de çalışmalarına ağırlık veren Milli İttifak’ın milletvekili adayları 7 Haziran seçimlerine iddialı hazırlanıyor. Seçimlere BBP ile ittifak yaparak giden Saadet Partisi’nin milletvekili adayları Sarıyer’deki ziyaretlerine ve sokak gezilerine aralıksız devam ediyor.

ÜLKEMİZİN SORUNLARINI ANCAK SAADET ÇÖZER

Sarıyer’deki çalışmaları kapsamında 10 yıllık köklü geçmişe sahip ilçenin en etkili ve eski gazetesi olan Sarıyer Gazetesi’ni de ziyaret eden Saadet Partisi 2. Bölge milletvekili adayları gazetemiz aracılığıyla topluma önemli mesajlar verdiler. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’nun misafiri olan hanımlar, genel seçime yönelik çalışmaları ve ülkenin geldiği durum hakkında değerlendirmelerde bulundular. Saadet Partisi 2. Bölge Kadın Milletvekili Adayları Pakize Yüzbaşıoğlu ve Fatma Nevin Gökçe’ye gazetemizi ziyareti sırasında Saadet Partisi İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Demir, İl Yöneticisi Goncanur Aslan ile İlçe yöneticisi Fatma Çağlayan Hıdız da eşlik etti.

AK PARTİ AİLE KAVRAMININ İÇİNİ BOŞALTTI

saadetparisi1

13 yıllık AK Parti iktidarında ülkedeki pek çok değerin içinin boşaltıldığına dikkat çeken milletvekili adayları “Örneğin aile değerleri her geçen gün zarar görüyor. Kadınlar çalışmaya zorlanarak ailenin temeli sarsılıyor, toplumdaki ekonomik koşullar yüzünden kadınlar hep mağdur ediliyor. Aile kavramı anlamsızlaştırılıyor. Oysa toplumun temeli ailedir. Biz Saadet Partisi olarak tüm bu yanlışlara karşıyız” diye konuştular. AK Parti’nin dış politika konularında tutarsız davrandığını da ifade eden kadınlar, ülkenin gidişatının ne yazık ki kötü göründüğünü ifade ettiler. Saadetli hanımlar; “Bugüne kadar bize hiç oy vermemiş vatandaşlarımızdan tek ricamız bir defalığına da olsa bize oy versinler. Bir de bizim partimizi denesinler. Saadet Partisi’ne ve bizlere güvensinler. Çünkü biz ülkemizdeki tüm sorunları çözeceğimize inanıyoruz. Ülkemizin tek kurtuluşu Saadet’e oy vermekten geçiyor” diye konuştular.

MURSİ ÜZERİNDEN KENDİLERİNE MAĞDURİYET YARATMA PEŞİNDELER

Ulusal medyada yeterince yer bulamadıklarını ifade eden kadınlar, ülkenin ve toplumun giderek kutuplaştırıldığına dikkat çektiler. AK Partililerin kendilerini 28 Şubat mağduru olarak göstermelerinden duydukları rahatsızlıkları da dile getiren Saadetli hanımlar; “O dönemde asıl gerçek mağdur bizler olduk. 28 Şubat onları değil, asıl bizleri mağdur etti, ancak onlar toplumda sürekli kendilerini mağdur gösteriyorlar. Şimdi de içeride artık kullanabilecekleri mağduriyetler kalmadığı için Mısır’daki Mursi üzerinden mağduriyet edebiyatı yapıyorlar. Oysa bu işler sadece konuşmakla olmaz, meydanlarda nutuk atacaklarına Mursi’nin idamını durdurmak için ne gerekiyorsa yapmaları gerekir. Sadece konuşmakla iş bitmiyor” diye konuştular.

milli-ittifak-1

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir