GündemManşet

Sarıyer Belediyesi işçilerinden protesto

sarıyerbelediyesi

Sarıyer Belediyesi çalışanları, Ankara’da yaşanan hain saldırıyı protesto etmek için bugün (Pazartesi) saat 9.00’da Sarıyer Belediyesi Ek Hizmet Binası önünde toplandı. Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Semra Kartal, Gökan Zeybek ve İsmail Erdem’in yanı sıra Sarıyer Belediyesi çalışanları, Ankara’da hayatını kaybeden onlarca vatandaş için saygı duruşunda bulundu.

Binlerce vatandaşın barış sloganları atarken uğradıkları hain saldırıdan dolayı duydukları üzüntüyü dile getiren Coşkun, yaptığı açıklamada sendikaların grev çağrısına kayıtsız kalmadıklarını belirterek, 2 gün iş yavaşlatma kararı aldıklarını açıkladı.

sarıyerbelediyesii

Meclis Başkan Vekili Coşkun, “Bu saldırılara sessiz kalmamak gerekiyor. Burada toplanmakta kocaman bir sestir. Bütün mesai arkadaşlarım işlerinin başında olacaklar ve gelen vatandaşlara neden iş yavaşlattıklarını açıklayacaklar. Acil durumlara cevap verecek mesai arkadaşlarımız ise görevlerini yapmaya devam edecekler” şeklinde konuştu.

Sarıyer Belediyesi çalışanları, Sarıyerli vatandaşlarımızın alınan bu karara verecekleri destek ve sağduyu dolayısıyla kendilerine şimdiden teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Ülkemizin başı sağolsun!

sarıyer belediyesiii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir