GündemManşet Altı

Sarıyer Belediyesi, seçime saatler kala ilçe genelinde kapı kapı dağıtılan korsan bildiriye BELGELERLE cevap verdi!

sukru-genc-sagliklikent1 (1)

Sarıyer genelinde kapı kapı dağıtılan korsan bildiriye karşı Sarıyer Belediyesi’nden resmi açıklama geldi. Rezalete tepki gösteren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya yaptığı açıklamada, “Yalan ve yanlış bilgilerle insanlarımızın kafası karıştırılmak isteniyor. Oysa kimlerin Sarıyer’de ne yaptığını herkes biliyor. Korsan bildiride yazılan yalanların hepsini BELGELERLE çürütüyoruz. Seçim üzeri birileri yine sahneye çıkıp kendince kirli hesaplar yapıyorlar. Biz bu oyunları çok gördük. Her seçim öncesi bu oyunları hep oynuyorlar. Ama ne Sarıyer halkı ne de hiç kimse bu yalanları yutmuyor” diye konuştu.

SARIYER BELEDİYESİ’NDEN AÇIKLAMA

Şükrü Genç’in gazetemize yaptığı açıklamadan sonra Sarıyer Belediyesi de konuyla ilgili bir resmi açıklama yayınladı. Açıklamada şöyle denildi;

Genel seçimlere 24 saat kala Sarıyer’in birçok mahallesinde “Güncel haberler, Cesur Kalemler YAZIYOR” başlıklı korsan, künyesiz bir gazete ve sözde “Sarıyerin Sözcüleri” imzalı broşürlerle Sarıyer Belediyesi ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç yine hedef seçildi.

Kim ve kimler tarafından dağıttırıldığı bizce iyi bilinen tek sayfalık broşür ve gazete, ilçemizin mülkiyet sorunu konusunda ipe sapa gelmeyen yalan ve iftira dolu bilgiler ile Belediye Başkanımız Şükrü Genç’e yönelik hakaretleri içeren yazılarla sabahın kör karanlığında sokaklara atıldı.

Kim olduklarını biliyoruz? Aynı kalemler, aynı yalan ve iftiralar!

Sarıyer’e ve Sarıyer halkına verecek hiç birşeyleri olmayanların başvurdukları bu ahlaksız yol ve Belediye Başkanımıza yönelik hakaret kampanyasına halkımız daha geçen yıl yüzde 52 oyla gereken dersi vermişti.
Halkın iradesine bile saygıları olmayan sözde “cesur kalemler!” dün olduğu gibi bugün de sahte isim ve aynı yalanlarla yeniden sahnede. Üstelik seçimlere saatler kala..!

İftiralardan ve yalanlardan medet umanlar bir kez daha deşifre oldu! Sarıyer’e hizmet etmek yerine hizmetleri baltalayanları, engelleyenleri iyi biliyoruz artık. Sarıyerli de biliyor.

Bu tür yalan ve iftiralar Sarıyer halkında karşılık bulmuyor!

“İstanbul’un Yükselen Değeri” Sarıyer bu türden alçak ve bel altı saldırılarla irtifa kaybetmeyecektir.

Yasal haklarımız saklı kalmak kaydıyla bu açıklamayı Sarıyer’in ve ülkemizin sağduyulu halkıyla paylaşıyoruz.

Sarıyer Belediyesi Basın Sözcüsü

sariyer-belediyesi-belge1 (2) sariyer-belediyesi-belge1 (3) sariyer-belediyesi-belge1 (4) sariyer-belediyesi-belge1 (5) sariyer-belediyesi-belge1 (6) sariyer-belediyesi-belge1 (7) sariyer-belediyesi-belge1 (8)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir