GündemManşet Altı

Sarıyer ekibinin, Portekiz ziyaretinden renkli görüntüler!

portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (2)***

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay, Sarıyer Belediye Meclis Başkan vekili Hüseyin Coşkun ve Meclis Üyesi Ekrem Tekçe, İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği tarafından organize edilen ziyaret kapsamında bir haftalığına Portekiz’e gitti. Sarıyer ekibi, Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’in istifasını da Portekiz’de öğrendi.

***

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ / HABER MERKEZİ

Sarıyer Belediyesi’nin en başarılı ve tecrübeli isimlerinden oluşan 3 kişilik ekip, İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği kapsamında Portekiz’e gitti. Geçtiğimiz hafta başlayan ziyaret dün akşam saatlerinde ekibin İstanbul’a dönmesiyle son buldu. Portekiz’de bir çok kuruma ve belediyeye resmi ziyarette bulunan İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği yönetimi, bu gezilerde belediyecilik alanında deneyimler kazandılar. Portekiz gezisine, Sarıyer Belediyesi’ni temsilen katılan ekibin yanı sıra İstanbul’da çok sayıda belediyeden yetkili katıldı. Ziyaretler sırasında şehrin güzelliklerini gezme imkanı da bulan Sarıyer ekibi, zaman zaman hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Sarıyer Belediyesi’nin deneyimli isimlerinden oluşan ekibin Portekiz gezisinde diğer belediyelerle Sarıyer Belediyesi arasındaki dayanışma daha da arttırılmış oldu.

ZEYBEK’İN İSTİFASINI PORTEKİZ’DE ÖĞRENDİLER

Öte yandan Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’in istifa haberini Portekiz’de alan ve gelişmeleri SARİYERGAZETESİ.COM‘dan takip eden Sarıyer ekibi, yaşanan sıcak gelişmeleri yakından takip edebilmek için sık sık Portekiz-Sarıyer hattında telefon görüşmesi yaptı.

portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (1) portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (3)portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (5) portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (6) portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (7) portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (8) portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (9) portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (10) portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (11) portekiz-sevgiatalay-huseyincoskun-ekremtekce1 (12)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir