GündemManşet

Şems Çakıroğlu, TCDD Genel Müdür danışmanı oldu!

sems-cakiroglu21

_ayrac
Sarıyer siyasetinin tanınan isimlerinden Eski Belediye Başkan Yardımcısı Şems Çakıroğlu, çok önemli bir göreve getirildi. Çakıroğlu, TC. DEVLET DEMİRYOLLARI‘nda Genel Müdür Danışmanı olarak mesaiye başladı.

_ayrac

BEKİR BATU/ ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

***

Yine ilk kez ve sadece SARİYERGAZETESİ.COM açıklıyor. Sarıyer siyasetinin sevilen isimlerinden Sarıyer Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Şems Çakıroğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nda ( TCDD) Genel Müdür Danışmanı olarak mesaiye başladı. AK Partili Sarıyer Belediye Başkanı Yusuf Tülün döneminde belediyede Hesap İşleri’nden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Çakıroğlu, daha sonra Beyoğlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştu.

MALATYA’YA DENETİME GİTTİ

1

Uzun süre önce Beyoğlu’daki görevinden ayrılan Şems Çakıroğlu, bu kez de çok daha önemli bir göreve getirildi. Şems Çakıroğlu, TCDD Genel Müdürü Ömer Yıldız‘ın danışmanı oldu. Göreve hızlı bir şekilde başlayan Çakıroğlu, TCDD’ye bağlı Anadolu’daki tesisleri ve bölge müdürlüklerini ziyaret turuna çıktı. Çakıroğlu bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Malatya’daki TCDD 5. Bölge Müdürlüğü ve Elazığ Bölge Müdürlüklerinde incelemelerde bulundu.

Sarıyer Gazetesi olarak Şems Çakıroğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz…

6

rafet-ustun-tarabya1-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir