Gündem

Sarıyer Müftüsü Arif Cevlek makam aracını ihaleyle satacak!

 sariyer-muftusu-arif-cevlek1

***

Türkiye günlerdir Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’e bir kez daha mercedes marka makam aracı tahsis edilmesini konuşurken, Sarıyer Müftülüğü çok konuşulacak bir adım attı.

***

Müftülük kendisine tahsisli 2007 model Renault marka makam aracını ihaleyle satma kararı aldı. Aracın ihalesi 1 Haziran’da saat 14.30’da Sarıyer Müftüsü Arif Cevlek’in bizzat makam odasında yapılacak.

***

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ/ ÖZEL HABER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’e tahsis edilen Mercedes marka zırhlı makam aracı tartışması siyasetteki sıcaklığını korurken, Sarıyer Müftülüğü ise herkese örnek olacak bir karara imza attı. Türkiye Diyanet Vakfı Sarıyer Şube Başkanı da olan Sarıyer Müftüsü Arif Cevlek, kendi makamına tahsisli 34 VUT 54 plakalı 2007 model Renault Megane marka makam otomobilini ihaleyle satışa çıkardı.

İHALE MÜFTÜNÜN MAKAM ODASINDA OLACAK

Söz konusu aracın satılması için düzenlenen ihale 1 Haziran 2015 tarihinde saat 14.30’da Sarıyer Müftüsü Arif Cevlek’in makam odasında yapılacak. TDV Sarıyer Şube Başkanı ve Sarıyer Müftüsü Arif Cevlek tarafından verilen ihale ilanında şöyle denildi;

diyanet-121

“Mülkiyeti TDV Sarıyer Şubesine ait, Sarıyer Müftülüğü’ne tahsisli 34 VUT 54 Plakalı 2007 Model Renault Megane 2 Expressıon 2.5 dcı otomobil, Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdürlüğü’nün ihale ve satın alma talimatına göre ihale usulü satışı yapılacaktır. Satış 01.06.2015 Haziran günü 14:30’da Sarıyer Müftülüğü makam odasında Türkiye Diyanet Vakfı Sarıyer Şubesi ihale komisyonunca yapılacaktır.

İhaleye katılmak isteyen istekliler tekliflerini kapalı zarf içinde 01.06.2015 Pazartesi günü saat 14:00’de kadar Türkiye Diyanet Vakfı Şube İhale Komisyonu Sekreterliğine teslim etmeleri gerekmektedir. Verilen yazılı tekliflerin ihale komisyonu tarafından uygun bulunmaması halinde ihaleye katılan ve hazır bulunan isteklilerden tekliflerini sözlü olarak yenilemelerini isteyebilir. İhale ile ilgili şartname Türkiye Diyanet Vakfı Sarıyer Şubesi İhale Komisyonu Sekreterliği’nden, araç ise müftülük otoparkında mesai saatleri içerisinde izin alınarak görülebilir”

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ/ ÖZEL HABER

sariyer-belediyesi1-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir