GündemManşet

Sarıyer Spor Kulübü Basın Açıklaması

Yurt genelinde sportif anlamda önemli bir marka değeri olan Sarıyer Spor Kulübü yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürürken diğer yandan da kulübün Kamp binası olmak üzere antrenman tesisleri, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından marka değerine yakışır nitelikte daha modern hale getiriliyor.
Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere spor kamuoyu adına Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Gençve ekibine önemli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

basınacıklamasısarıyer


Koçoğlu: Şükrü Genç, Her Türlü İhtiyacımızda Yanımızda Olmuştur
Kulübün Basın Sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu, 2013 yılı itibariyle göreve geldiklerini belirterek, şu açıklamaları yaptı: “Kulübümüz Saffet Akkoyun Başkanlığında sportif başarıyı yakalamak isterken, diğer taraftan da UEFA kriterleri kapsamında mali açıdan çok önemli aşamalar kaydetmiştir. Kulübümüze maddi ve manevi destek veren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, kulübün Kamp binasını baştan aşağı yenilemektedir. Ayrıca Antrenman tesislerinin gerek saha bakımı, soyunma odaları olmak üzere eksikleri tamamlanmaktadır.
Başkan Genç; 2015 – 2016 futbol sezonunda da kulübümüzün hak ettiği ve özlenen yere gelebilmesi için aynı anlayışla destek vermeye devam etmektedir.”

basınacıklamasısarıyer1


Şükrü Genç’e Teşekkür
Koçoğlu, “Bu anlamda sporu seven ve her fırsatta sporun destekçisi olarak bilinen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve ekibine Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız” dedi.

basınacıklamasısarıyer2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir