GündemManşet

Sarıyer’de gece yarısı sürprizi! Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Tarabya’da duraktaki taksicilerle çay içti, vatandaşlarla sohbet etti!

cumhurbaskani-erdogan-tarabya1 (5)

***

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarıyer’deki Tarabya Taksi Durağı‘nı gece yarısı ziyaret ederek taksici ve vatandaşlarla sohbet etti. Erdoğan, duraktaki taksicilerle de çay içti.

***

Haliç Kongre Merkezi ‘nde katıldığı iftar programının ardından Huber Köşkü ‘ne hareket eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sarıyer’de güzergahı üzerinde bulunan Tarabya Taksi Durağı ‘nı ziyaret etti.Burada taksicilerle sohbet eden Erdoğan’ın ziyaretini duyan bazı vatandaşlar da durağa geldi. Vatandaşların hatırını soran Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray formalı bir çocuğu yanına çağırarak oyuncak araba hediye etti.Ziyarette çay servisi yapan 20 yaşındaki Mert Can ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Abdullah Gül buraya geldi. Onun bardağını saklıyorum. Sizin de bardağınızı saklayacağım” dedi.Yaklaşık yarım saat durakta kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.Erdoğan, aracına binmeden önce de vatandaşlara Kur’an-ı Kerim’den Sureler ve Dualar isimli kitap hediye etti. Cumhurbaşkanlığı görevlileri ise çocuklara oyuncak verdi.

cumhurbaskani-erdogan-tarabya1 (3)

cumhurbaskani-2

cumhurbaskani-erdogan1

11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL DE, BULDUĞU HER FIRSATTA TARABYA TAKSİ DURAĞI’NI ZİYARET EDİYORDU

abdullah-gul

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler