GündemManşet

Sarıyer’de sokak ortasında silahlı çatışmaya giren ve bir bebeğin vurulmasına karışan kişi, Sibel Can’ın müstakbel damadı çıktı!

bebek-vuruldu2

_ayracSarıyer’de 26 Haziran’da sokak ortasında çıkan silahlı kavgada, o sırada yoldan geçen ve aralarında bir bebeğin de bulunduğu 4 kişi yaralanmıştı. Bu olaya karıştığı tespit edilen ve 5 aydır cezaevinde bulunan Kamer P.’nin, ünlü şarkıcı Sibel Can‘ın müstakbel damadı olduğu ortaya çıktı.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Merkez’de 26 Haziran’da sokak ortasında iki kişi arasında başlayan sözlü tartışma kısa süre sonra silahlı çatışmaya dönüşmüştü. Saat 16.00 sıralarında Sarıyer Deresi Caddesi‘nde patlayan silahlar, bir anda Sarıyer’de paniğe ve kabusa neden olmuştu. Saldırı olayının taraflarından Kamer P. ile o sırada yoldan geçen ve aralarında bir bebeğin de bulunduğu 4 kişi yaralanmıştı. Serseri kurşunla kasığından yaralanan ve şans eseri ölümden dönen talihsiz bebeğin sedyedeki fotoğrafları Türk basınında geniş yankı bulmuştu.

SİBEL CAN’IN MÜSTAKBEL DAMADI TUTUKLANDI

melisa-can-ural

İşte sadece Sarıyer’de değil aynı zamanda Türkiye’de de vicdanları sızlatan o olayın taraflarından Kamer P., olaydan kısa süre sonra polis tarafından gözaltına alındı ve mahkemece tutuklanarak Silivri Cezaevi’ne gönderildi.

5 aydır cezaevinde tutulan Kamer P.’nin ilginç bir özelliği de gün yüzüne çıktı. Sarıyer’i Teksas’a çeviren o olayın zanlılarından tutuklu Kamer P.’nin ünlü sanatçı Sibel Can ile Hakan Ural’ın müstakbel damadı olduğu ortaya çıktı. 5 aydır cezaevinde bulunan Kamer P.’in yolunu gözleyen kişiyse, ünlü şarkıcı Sibel Can ve Hakan Ural’ın kızı Melisa Can Ural. Yaklaşık iki yıldır birliktelikleri olan, Melisa Can Ural ile Kamer P.’in arasına demir parmaklıklar girdi. İki sevgilinin cezaevinden haberleştikleri ve dört gözle Şubat ayında ilk duruşması yapılacak mahkemeyi bekledikleri öğrenildi.

bebek-vuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir