GündemManşet Altı

SEVGİ SOFRALARI BAHÇEKÖY VE DEMİRCİKÖY’DE KURULDU

iftar

Sarıyer Belediye Başkanlığı tarafından Ramazan Ayı boyunca hergün en az bir mahallede kurulan iftar sofraları, Sarıyer halkını ağırlamaya devam ediyor. 

Bahçeköy ve Demirciköy’de verilen iftar yemeğinde bir araya gelen vatandaşlar, güzel bir yaz akşamında kutsal görevlerini yerine getirmenin huzuruyla oruç açtı.

 

Demirciköy Kız Konuk Evi Bahçesi ve Yeni Camii avlusuna kurulan iftar yemeğine katılan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Bahçeköylüler ile birlikte oruç açtı. Bahçeköy muhtarları Ayşe Çoban (Merkez), Nazif Artar (Kemer) ve Erdoğan Kavras (Yeni Mahalle) ile birlikte mikrofona gelen Başkan Genç, Ramazan Ayı’nın tüm insanlığa barış, ve mutluluk getirmesini diledi. Genç ayrıca, Ramazan bereketinin yalnızca sofralara değil, kalplere de bolluk ve bereket getirmesini diledi.

İsmail Erdem Demirciköy’de vatandaşlarla birlikte iftar yaptı

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Demirciköy’de kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte oruç açtı. Kilyos Muhtarı Ahmet Turgut Serdarlı’nın da katıldığı iftar yemeğinde konuşan Demirciköy Muhtarı Nebahat İmamoğlu, Sarıyer Belediyesi’ne birlik ve beraberliğin öne çıktığı Ramazan Ayı’nda verdiği iftar yemeği için teşekkürlerini sundu. Sarıyerliler, Ramazan Ayı’nın coşkusunu, sevincini, bir arada olmanın ve aynı sofrada oruç açmanın mutluluğunu, Sarıyer Belediyesi tarafından kurulan sevgi sofralarında yaşadı.

iftar1 iftar2 iftar3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir