GündemManşet

Şükrü Genç oyunu Türkan Şoray İlköğretim Okulu’nda kullandı, Sarıyer Gazetesi aracılığıyla ülkemize hayırlı olsun mesajı verdi!

sukru-genc-oy1 (4)

BEKİR BATU / SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, oyunu Rumeli Hisarı Mahallesi‘ndeki Türkan Şoray İlköğretim Okulu’nda kullandı. Okula eşi Dürdane Genç ve oğlu Çağlar ile birlikte gelen Genç ailecek oyunu kullandıktan sonra okuldan ayrıldı. Oyunu 2293 numaralı sandıkta kullanan Genç, sandık görevlileri ve okuldaki vatandaşlar tarafından ilgiliyle karşılandı. Kendisiyle hatıra fotoğrafları çektirmek isteyen gençleri kırmayan Genç, sandık görevlilerine de çalışmalarında başarılar diledi. Oldukça neşeli ve keyifli olduğu gözlenen Genç, daha sonra ilçe genelindeki okulları ziyarete çıktı.

ŞÜKRÜ GENÇ; “SAĞLIKLI VE HUZURLU BİR SEÇİM OLSUN”

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya konuşan Başkan Şükrü Genç, “Ülkemizin huzurlu ve sükunet içinde bir seçim geçirmesi en büyük temennimizdir. Bizim için insanlarımızın rahat ve huzurlu bir dünyada yaşayabilmeleri her şeyin üstündedir. Bu nedenle seçimler demokrasimizin vazgeçilmezidir. Seçimin hepimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

sukru-genc-oy1 (3) sukru-genc-oy1 (5)sukru-genc-oy1 (7) sukru-genc-oy1 (8) sukru-genc-oy1 (9) sukru-genc-oy1 (10)sukru-genc-oy1 (12) sukru-genc-oy1 (14) sukru-genc-oy1 (15)

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler