GündemManşet

Rize’de Şükrü Genç coşkusu! Rize Belediye Başkanı’nı makamında ziyaret eden Genç, şehirde vatandaşlardan yoğun ilgi gördü!

sukru-genc-rize1 (5)

***

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’deki Rizeliler’in davetini kırmadı ve Ramazan’ın son günü Rize’de iftar yaptı. Rizeliler’in bağrına bastığı ve büyük ilgi gösterdiği Başkan Genç, daha sonra Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap‘ı makamında ziyaret etti. Gittiği her yerde yoğun ilgi gören Genç, samimi tavırlarıyla dikkat çekti.

***

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ramazan Ayı’nın son gününü Karadeniz’e ayırdı. Sarıyerli Rizelilerin daveti üzerine dün Rize’ye giden Başkan Şükrü Genç’i CHP Milletvekili Adayı Kenan Bıyık karşıladı.

başkan-genç

ŞÜKRÜ GENÇ’E RİZELİLER BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Rize’ de önce esnafı gezen Şükrü Genç daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, İl Başkanı Maksut Rakıcı, İlçe Başkanı Recep Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları başkanı ile bir araya geldi.Şükrü Genç’in Rize ziyaretine İstinye Muhtarı Recep Alkan, Bayramali Koçoğlu, Rüstem Aksu, Meclis Üyesi Nadir Günday gibi isimler de katıldı. Başkan Genç gittiği her yerde vatandaşlardan büyük ilgi gördü. 

sukru-genc-rize1 (1)

RİZE BELEDİYE BAŞKANI’NI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Şükrü Genç, daha sonra Rize Belediye Başkanı Prof Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti. Prof. Dr. Kasap ile bir süre sohbet ederek bayramlaşan Genç, daha sonra burada yerel gazeteciler ile buluştu. Zümrüt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Sahibi Faik Bakoğlu ile de görüşen Genç, görevlerinde başarılar diledi.

sukru-genc-rize1 (22)

RİZE’DEN SONRA TRABZON’A SONRA DA BALIKESİR’E GEÇECEK

Rize’deki programı hakkında Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu‘ya bilgiler veren Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Rize’nin ve Karadeniz’in sıcak kanlı insanları bizleri bağırlarına bastı ve bizlere örnek bir misafirperverlik gösterdi. Gittiğimiz her yerde onların sevgisiyle ve dostluğuyla karşılaştık. Hepsine çok ama çok teşekkür ediyorum. Gösterdikleri dostluk nedeniyle hepsine yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Öte yandan Başkan Genç, Rize’den sonra Trabzon’a oradan da Balıkesir’e geçeceğini söyledi.

başkan genç

sukru-genc-rize1 (2) sukru-genc-rize1 (3) sukru-genc-rize1 (4)sukru-genc-rize1 (6) sukru-genc-rize1 (7) sukru-genc-rize1 (8) sukru-genc-rize1 (9) sukru-genc-rize1 (10) sukru-genc-rize1 (11) sukru-genc-rize1 (12) sukru-genc-rize1 (13) sukru-genc-rize1 (14) sukru-genc-rize1 (15) sukru-genc-rize1 (16)sukru-genc-rize1 (19) sukru-genc-rize1 (20) sukru-genc-rize1 (21)  sukru-genc-rize1 (23) sukru-genc-rize1 (24)  sukru-genc-rize1 (26) sukru-genc-rize1 (27)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir