GündemManşet

Türkmen çalışan 70 bin lira değerindeki dövizle kaçarken yakalandı!

sariyerpolisi1-1

_ayrac

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Sarıyer’de ilginç ve başarılı bir operasyona imza attı. Evinden yaklaşık 70 bin Türk lirası değerinde dövizin çalındığını belirten bir vatandaşın şikayeti üzerine harekete geçen polis, Türkmen uyruklu çalışanı üzerindeki paralarla birlikte Levent’teki Simit Sarayı’nda yakaladı…

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ 

Sarıyerli Ş.A isimli bir vatandaş, 3 Kasım günü saat: 10.30 sıralarında Şehit Şeker Aktaş Polis Merkezi Amirliği’ne gelerek evinden hırsızlık yapıldığını belirterek şikayetçi oldu. Şikayetçi vatandaş, evinde bulunan 11.000 Dolar, 9.000 Euro ve 3.000 Sterlin parasının çalındığını söyleyerek konuyla ilgili evlerinde çalışan Türkmen uyruklu şahıslardan şüphelendiğini belirtti.

TÜRKMEN ÇALIŞAN, PARALARLA BİRLİKTE SİMİT SARAYI’NDA YAKALANDI

Ş.A isimli şikayetçi vatandaş, Türkmen çalışanının bir gün önce akrabalarını yurt dışına gönderme bahanesiyle evden ayrıldığını ve bir daha ikamete gelmediğini söyledi. Yapılan ihbar üzerine harekete geçen Sarıyer Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yaptığı titiz çalışma sonucunda hırsızlık zanlılarını 4. Levent Simit Sarayı’nda yakaladı. Operasyonda, evden çalındığı anlaşılan paralar da şüphelilerle birlikte yakalandı ve ev sahibine teslim edildi. Hırsızlık zanlıları polis tarafından adliyeye sevk edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir