GündemManşet

Zeybek Maslak’ta seçim ofisi açtı, adaylığını yarın açıklayacak!

gokan-zeybek-chp-il-baskan-adayi1

_ayracCHP İstanbul İl Başkanlığı için ismi öne çıkan Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, seçim çalışmalarını sağlıklı yürütebilmek için Maslak’taki Steingenberger Hotel’de (Sheraton) seçim ofisi açtı. Zeybek, adaylığını ise yarın CHP İl Başkanlığı Binası’nda saat 10.00’de düzenleyeceği basın açıklamasıyla açıklayacak…

_ayrac

BEKİR BATU/ SARIYER GAZETESİ

CHP İstanbul’da, Murat Karayalçın’dan boşalacak İl Başkanlığı için bu hafta kongre yapılacak. Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak kongrede en güçlü adaylardan birisi de Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek… Genel Merkez’de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte 45 dakika görüşen ve desteğini alan Zeybek, Maslak’ta seçim ofisi açtı.

ZEYBEK ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

Eski adı Sheraton olan Steingenberger Otel’de çalışma ofisi açan Zeybek, İl Başkanlığı için yürüttüğü seçim çalışmalarını buradan yürütüyor. Çok sayıda delege, partili ve milletvekiliyle görüşen Zeybek, herkesimden destek almaya çalışıyor. Üst üste yapılan toplantılara çok sayıda önemli isim de katılıyor. Zeybek’e çalışmalarında yardımcı olmak için yaklaşık 300 kişilik bir ekibin koordineli bir şekilde destek verdiği öğrenildi.

ADAYLIĞINI YARIN RESMEN AÇIKLAYACAK

Öte yandan Gökan Zeybek, CHP İstanbul İl Başkanlığı’na adaylığını yarın resmen açıklayacak. Zeybek, 24 Aralık Perşembe günü saat 10.00’de CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda çok sayıda partilinin de katılacağı buluşmada basın açıklaması düzenleyerek adaylığını herkese duyuracak.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir