Köşe Yazıları

“Karayalçın’ın başarısı, Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşların başarısına bağlıdır”

Sevgili Sarıyerliler,

Bir çevre savaşçısı Şeyma Dumrul CHP İl Yönetim Kurulu’na seçildi.
3. Köprü, çevre yolları ve Zekeriyaköy’deki inşaat ruhsatlarının verilmesi konusunda itirazlarını kamuoyuna duyuran Şeyma Dumrul başarılı bir görüntü sergilemişti.
Direnişlerini hukuk kuralları içerisinde yapmaya çalışmıştır.
Sarıyer Gazetesi sahibi Bekir Batu, 3. Köprü ve çevre yollarının güzergahındaki ağaç katliamını Sarıyer Gazetesi’nde gündeme getirip işin takibini yaparak ilgili Bakanlığın başını bayağı ağrıtmıştı ve Şeyma Dumrul Çevre Gönüllüleri Vakfı adına şilt vermişti.
Böyle çevre duyarlısı genç kardeşimizin İstanbul CHP İl Yönetim Kurulu’na seçilmiş olması hepimiz için çok gurur verici olmuştur.
Şeyma Dumrul kardeşimizi bir kere daha kutluyorum.
Dileğim bundan sonraki çevre mücadelesini CHP Örgütü’nü çok daha güçlendirecek şekilde çevre gönüllüsü arkadaşlarıyla sürdürmesidir ve çevre sevgisini halkımıza anlatmalarıdır.
CHP İl Yönetimi’ne seçilen ikinci Sarıyer temsilcisi Ali Mutlu Köylüoğlu.
Genç arkadaşımızı tanımadığım için okuduklarım kadarıyla kariyeriyle Sarıyer’i temsil edebilecek yetenekte olduğunu anlıyoruz.
Her iki İl Yönetim Kurulu üyemizin de çok başarılı olmalarını diliyorum. İhtiyaçları olan desteği kendilerine Sarıyerliler gereği gibi vereceklerdir.
Sayın Murat Karayalçın’ın başarısı, seçmiş olduğu Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşların başarısına bağlıdır.
CHP İl Yönetim Kurulunu teşkil eden başta İl Başkanı Sayın Murat Karayalçın ve bütün arkadaşlarımıza kolay gelsin diyoruz. (MMA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir