Kültür-SanatManşet Altı

FSM Boğaziçi Engelliler Derneği’nden unutulmaz bir piknik şöleni!

fsm-engelliler1 (9)

***

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ndeki Boğaziçi Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 16 Haziran günü Belgrad Ormanı’nda düzenlediği piknikle tüm engellere unutamayacakları bir gün yaşattı. Derneğe üye engelliler ile ailelerinin de katıldığı piknikte, Dernek Başkan Yeşim Kantoğlu ile yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

***

fsm-engelliler1 (4)

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Baltalimanı Muhtarı Ali Haydar Aslan ile FSM Muhtarı Osman Karaçam’ın da eşlik ettiği pikniğe, Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, Dernek Başkanı Fazlı Ceylan, Spor Kulübü Başkanı Ahmet Güler, Cami Dernek Başkanı Bayram Engin, Sarıyer Belediyesi Engelliler Birim Sorumlusu Mahmut Kemen ve çok sayıda kişi katıldı. Geleneksel hale getirilen piknikte Zencefil Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu. Sabah 10.30 sularında başlayan piknik akşam saatlerine kadar devam etti. Piknikte, engelliler ve aileleri gün boyu halaylar çekip oynadı, sık sık türküler söyleyip keyifli anlar yaşadı. Piknikte bir konuşma yapan FSM Muhtarı Osman Karaçam, pikniğe katılan herkese teşekkür etti, engelliler için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

***

fsm-engelliler1 (1) fsm-engelliler1 (2) fsm-engelliler1 (3)fsm-engelliler1 (5) fsm-engelliler1 (6) fsm-engelliler1 (7) fsm-engelliler1 (8)fsm-engelliler1 (10) fsm-engelliler1 (11) fsm-engelliler1 (12)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir